Reklama

Facebook Lite

386.0.0.0.22

Facebook(Darmowa)

Ocena użytkownika5

Reklama

Facebook (bezpłatny)

Facebook Lite to mini-wersja dobrze znanej aplikacji. Projekt ma zużywać mniej danych i pamięci bez poświęcania niektórych kluczowych funkcji aplikacji. W porównaniu do oryginału zużycie zasobów znacznie spadło. Niestety dotyczy to również wydajności.

Większość funkcji tej aplikacji znajduje się również w wersji na komputery. Niektóre z nich nie działają zgodnie z przeznaczeniem, na przykład Menedżer grup i stron. Jeśli masz już zainstalowany Facebook, jego powiadomienia zastąpią wersję Lite. Ma wbudowany Messenger, co jest miłe, ponieważ nie musisz otwierać innej aplikacji.

Reklama

Wiele powiadomień

Możesz publikować, udostępniać i aktualizować status, tak jak zwykła wersja, ale jest to uciążliwe. Wszystko ładuje się co najmniej sekundę, niezależnie od połączenia. Ze względu na niską rozdzielczość przesyłanie zdjęć i ustawień profilu może trochę potrwać. Przewijanie wiadomości i wiadomości jest szybkie, dopóki nie komentujesz ani nie odpowiadasz.

Kolejną dziwną rzeczą jest system powiadomień. Otrzymasz aktualizacje, takie jak zaproszenia do znajomych i odpowiedzi na komentarze. Gdy spróbujesz je wyświetlić, otworzy się główna aplikacja Facebook.

Wyłącz powiadomienia dla oryginalnej wersji lub wyłącz ją, jeśli chcesz korzystać tylko z wersji Lite. Jest to duży problem, gdy musisz uzyskać dostęp do niedostępnych funkcji, ponieważ musisz ponownie włączyć zwykłą.

Świetny interfejs użytkownika

Jedną z rzeczy, które Facebook Lite robi dobrze, jest interfejs. Łatwo jest znaleźć żądaną funkcję w przyjaznym dla użytkownika układzie. Możesz wyświetlać tylko jeden plik multimedialny na raz, co jest dobre, ponieważ pomaga skupić się bardziej na treści. Niektóre linki mogą otwierać przeglądarkę internetową zamiast otwierać w aplikacji.

Nie używa wielu zasobów

Ta aplikacja ma niewielki rozmiar (mniej niż 2 MB). Nie musisz się martwić zużyciem zasobów. Nie zużywa prawie żadnej pamięci RAM i około 1% baterii na godzinę. Android uruchomi go również w trybie oszczędzania energii.

Ma to na celu umożliwienie ci dostępu do mediów społecznościowych przy słabym połączeniu, aby działało na tak niskim poziomie jak 2G. Jeśli to nie wystarczy, możesz nawet włączyć oszczędzanie danych. Spowoduje to obniżenie jakości obrazu, ale zużyje mniej przepustowości.

Czasami się opóźnia

Pomimo wątpliwej wydajności, ta aplikacja robi wszystko, co obiecuje. Jeśli potrzebujesz powodu, aby spędzić więcej czasu na Facebooku, pobranie go pomoże Ci poprawić swój dzień. Ilość zapisanych danych zapewni godziny ciągłego przewijania.

W przypadku bardziej interaktywnych zadań, takich jak zarządzanie stroną, trzymaj się strony internetowej lub oryginalnej aplikacji. Opóźnienie, którego doświadczysz, będzie czymś, do czego będziesz przyzwyczajony.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Facebook Lite, 386.0.0.0.22 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Thursday, December 7th 2023
Autor
Facebook

http:www.facebook.comappsapplication.phpid74769995908

SHA-1:
069cca3b652b60e0cb282e8264b348c09e8f636e
Filename:
com-facebook-lite-502000200-66583683-afa79aa0b453099664a60a4403f4d2c5.apk

Facebook Lite

386.0.0.0.22

Facebook(Darmowa)

Ocena użytkownika5

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 386.0.0.0.22 Facebook Lite. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama