Reklama

Fast VPN Free VPN Proxy Secure Wi-Fi

2.3.3

FAST VPN(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Szybki VPN dla Twojego telefonu z Androidem

Jak wszyscy wiemy, że Android to największy mobilny system operacyjny na świecie, a wraz z jego rosnącą popularnością, coraz więcej firm wychodzi z aplikacjami, które oferują użytkownikom darmowy VPN. Główny powód tego jest oczywisty: ponieważ użytkownicy Androida są w ruchu przez większość czasu; te aplikacje ułatwiają korzystanie z aplikacji dostępu do Internetu, gdy jesteś w ruchu. Co więcej, ponieważ użytkownicy Androida stali się bardziej odważni i chcą codziennie odkrywać różne aplikacje, nie lubią ograniczać korzystania z Internetu do sprawdzania poczty lub surfowania po Internecie. Tutaj w grę wchodzi szybka sieć VPN – korzystając z tej aplikacji, można bezproblemowo połączyć się z bezpiecznym serwerem, a następnie bez opóźnień uzyskać dostęp do Internetu.

Jak z niego korzystać: aby korzystać z tego niesamowitego bezpłatnego serwera proxy VPN, wystarczy pobrać aplikację ze sklepu Google Play, zainstalować ją i wybrać lokalizację, w której chcesz surfować po sieci. Ponadto powinieneś mieć kompatybilne połączenie Wi-Fi i szybkie łącze internetowe. Jeśli nie masz pewności, jak się do tego zabrać, po prostu zapoznaj się z naszą DARMOWĄ recenzją VPN dla Androida, która pomoże Ci nauczyć się tego procesu w mgnieniu oka. Po połączeniu z Internetem Twoje urządzenie stanie się całkowicie anonimowe, co oznacza, że będzie wyświetlane jako „ogólne” urządzenie z Androidem, a nie spersonalizowane z zainstalowaną na nim aplikacją. Nie zobaczysz żadnych ikon wskazujących, że korzystasz z Internetu lub co robisz w Internecie (to właśnie czyni go jeszcze lepszym).

To tylko jeden przykład tego, co jest możliwe dzięki tej niesamowitej aplikacji. Wymieniliśmy kilka innych świetnych darmowych sieci VPN, których można używać ze smartfonem lub tabletem z Androidem. Te sieci VPN działają również bezproblemowo na urządzeniach z Androidem, ponieważ są specjalnie zaprojektowane do wymagań bezpieczeństwa urządzenia. Jeśli więc chcesz zachować bezpieczeństwo podczas surfowania lub korzystania z Internetu, poświęć kilka dodatkowych sekund, aby pobrać jedną z wielu darmowych aplikacji VPN dla Androida i poznaj najwyższy poziom bezpieczeństwa w Internecie. Nie pożałujesz.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Fast VPN Free VPN Proxy Secure Wi-Fi, 2.3.3 dla Android
Wymagania:
  • Android 9.0
Język:
Angielski
Dostępne języki:
  • Angielski,
  • Arabski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Thursday, October 20th 2022
Autor
FAST VPN

http://fastvpn.im/

SHA-1:
8e2c537e88be61d1ecc8143819616bc8992964eb
Filename:
vpn-fastvpn-freevpn-203030-58259577-e98af8db09dc2646e9ef4a06c82be59e.apk

Fast VPN Free VPN Proxy Secure Wi-Fi

2.3.3

FAST VPN(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.3.3 Fast VPN Free VPN Proxy Secure Wi-Fi. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama