Reklama

FUT Card Builder 22 dla Android

10.1.7

Henrique Neves(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Darmowa aplikacja do tworzenia kart FIFA

FUT Card Builder 22 to bezpłatna aplikacja do tworzenia kart dla FIFA Ultimate Team. Ta aplikacja pomoże Ci tworzyć karty FUT, a także jest konstruktorem składu do FIFA 09 do 22, słynnej gry w piłkę nożną. Możesz też wypróbować FUTBIN, który jest kolejnym menedżerem kart FIFA Ultimate Team.< /p>

Możesz sprawdzić statystyki swoich graczy podczas budowania wymarzonego zespołu. Do wyboru jest kilka narodowości i klubów, a także możesz użyć swojej twarzy na jednym z graczy.

Tworzenie karty FUT

FUT Card Builder 22 umożliwia tworzenie kart, które chcesz do gier FIFA. Jest kompatybilny ze wszystkimi grami FIFA od FIFA 09 do FIFA 22. Możesz zrobić zdjęcie swojej twarzy i zostać zawodowym graczem. 

Aplikacja pozwala wybrać narodowość i klub i stwórz swoje statystyki. Możesz także wybrać dekoracje swojej karty FUT ze wszystkimi opcjami, które oferuje główna gra w tym obszarze.

Reklama

Zbuduj swój skład

Wszystkie karty, które tworzysz w aplikacji, oraz te, które masz w głównej grze, mogą zostać użyte do zbudowania idealnego składu. FUT Card Builder 22 pozwala stworzyć drużynę marzeń z ponad 800 kartami i własną. Możesz także stworzyć swój klub, stworzyć dla niego odznaki i przygotować swoją formację na boisku. 

Aplikacja nie jest jeszcze kompatybilna z FIFA 23, ale wygląda na to, że jej twórca działa na tym, a wraz z nim zaktualizowane statystyki graczy, a także nowych graczy.

Doskonała aplikacja towarzysząca dla fanów FUT

FUT Card Builder 22 to idealna aplikacja towarzysząca, jeśli jesteś graczem FUT i chcesz zarządzać swoim zespołem na urządzeniu mobilnym. Sprawia również, że tworzenie kart jest łatwiejsze niż w głównej grze, ponieważ możesz łatwo zrobić sobie zdjęcie z urządzenia mobilnego i zbudować swój zespół od podstaw. 

Oferuje wiele funkcji do tworzenia i zarządzania najlepszy zespół i działa z każdą grą FIFA od FIFA 09 do 22. Jednak aplikacja jest stale aktualizowana i wydaje się, że programista pracuje nad kompatybilnością z FIFA 23.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
FUT Card Builder 22, 10.1.7 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Język:
Angielski
Dostępne języki:
  • Angielski,
  • Portugalski,
  • Francuski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, May 24th 2024
Autor
Henrique Neves

https://q36adf23.app-ads-txt.com

FUT Card Builder 22 dla Android

10.1.7

Henrique Neves(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 10.1.7 FUT Card Builder 22. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama