Reklama

Talking Tom Gold Run

6.4.0.2467

Outfit 7(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Talking Tom Gold Run - dowiedz się o tej aplikacji na iPhone'a, zanim znajdziesz się w ciasnym miejscu

Talking Tom Gold Rush to ekscytująca gra mobilna, która pozwala użytkownikom strzelać do różnych celów za pomocą karabinu maszynowego i wykonywać różne wyzwania w grze, aby zarabiać wirtualne pieniądze. Fabuła gry toczy się wokół obłąkanego droida, który chce rządzić światem. Ten robot ma tylko jedno polecenie: zabić wszystkich w zasięgu wzroku. Nie pasuje to naszemu bohaterowi, więc wyrusza z misją, aby odkryć tajemnicę dowództwa robota i dokonać zemsty. Talking Tom Gold Rush został pobrany ponad 10 milionów razy i jest jedną z najpopularniejszych gier w kanałach mediów społecznościowych. Ta gra pozwala użytkownikom wcielić się w rolę łowcy nagród, który biegnie za robotem i stara się go strzelać tak często, jak to możliwe w rzeczywistych sytuacjach.

Jeśli szukasz aplikacji na smartfona z wieloma funkcjami pełnymi akcji, zdecydowanie powinieneś sprawdzić Talking tom gold rush. Użytkownicy mogą pobrać wersję na Androida ze sklepu Google Play, a użytkownicy iPhone'a mogą pobrać wersję na iPhone'a z App Store. Wersja na iPhone'a pozwala użytkownikom strzelać do złych, tak jakby faktycznie próbowali strzelać do nich w ciele. Możesz zobaczyć akcję w zwolnionym tempie w trybie wideo 4K. Jeśli chcesz szybko zarobić wirtualne pieniądze, musisz zrealizować wszystkie cele na każdym poziomie, a reklamy wyświetlane na ekranie w miarę przechodzenia przez aplikację będą Ci pomagać.

Wersja na iPhone'a ma niektóre z tych samych problemów, co aplikacja na Androida. Używa dużej przepustowości i działa wolno. Jedyną dobrą rzeczą jest to, że darmowa wersja nadal działa i daje użytkownikom szansę zobaczenia reklam mówiących o różnych nieruchomościach. Zła wiadomość jest taka, że nie ma żadnych problemów z bieganiem Toma Ggolda, więc będziesz musiał po prostu żyć z niską wydajnością. Jest to jednak prawdopodobnie niewielka cena za zabawną grę, która czegoś Cię nauczy.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Talking Tom Gold Run, 6.4.0.2467 dla Android
Wymagania:
  • Android 9.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Wednesday, April 5th 2023
Autor
Outfit 7

http://outfit7.com/

SHA-1:
f5128b0d6cb6f2971ec052f96b14f754972d05e4
Filename:
com-outfit7-talkingtomgoldrun-1400-64544227-b79e59b2f9e2bb389862db2789021042.apk

Talking Tom Gold Run

6.4.0.2467

Outfit 7(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 6.4.0.2467 Talking Tom Gold Run. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama