Genshin Impact APK na Android
- Przez miHoYo
- Darmowa
- 1.0.0-1112729-1135452
Specyfikacja techniczna
- Tytuł
- Genshin Impact 1.0.0-1112729-1135452 dla Android
- Wymagania
- Android 13.0
- Licencja
- Darmowa
- Ostatnia aktualizacja
- Autor
- miHoYo
- SHA-1
1a5fcbf57ba26a179ba8b4cabad2940d077f2ad8
- Nazwa pliku
- Genshin_Impact_v1.0.0_1112729_1135452.apk
Dostępny również na innych platformach
Program dostępny w innych językach
Genshin Impact APK na Android
- Przez miHoYo
- Darmowa
- 1.0.0-1112729-1135452
Lista zmian
Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.0.0-1112729-1135452 Genshin Impact. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.
Czy możesz pomóc
Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz do Strona kontaktowa i daj nam znać.
Przeglądaj aplikacje
Powiązane oprogramowanie

Genshin Impact Cloud
Genshin Impact Cloud: Gra w chmurze na Androidzie

OUTERPLANE
Immersywna przygoda RPG: Recenzja OUTERPLANE

Honkai Impact 3rd
Darmowa gra hack-and-slash na Androida

Jade Chamber Sunshine
Jade Chamber Sunshine: Gra przygodowa inspirowana Genshin Impact

My Genshin Wallpaper HD 4K
Moje Tapety Genshin HD 4K: Kompleksowe Repozytorium Tapet z Genshin Impact

Genshin character maker
Twórz własne postacie z Genshin Impact

DD加速器-海外华人必备回国加速器
Skuteczny VPN dla zagranicznych Chińczyków

Shiori for Genshin: Unofficial
Shiori for Genshin: Unofficial - Doskonała baza danych

Zenless Zone Zero
Recenzja Zenless Zone Zero: Akcja w miejskim stylu

CARRIEVERSE
Immersive Open-World RPG: CARRIEVERSE

SoulLand:Clash of Spirimasters
SoulLand:Clash of Spirimasters Review

Dodo Music: Auto Game Clicker
Innowacyjne narzędzie muzyczne dla graczy
Ostatnia aktualizacja

Pokemon GO
Nintendo (ZA DARMO)

Roblox
Darmowy kreator świata na Androida

Crafting and Building
Fascynująca gra przygodowa dla kreatywnych umysłów

MadOut2 BigCityOnline
Gra akcji z otwartym światem

Transcendent: Idle RPG
Fascynująca przygoda w Transcendent: Idle RPG

Pokemon: Platinum
Odkryj klasykę Pokemon: Platinum na Androidzie

Tales RPG: AI Text Adventure
Odkryj Nieskończone Przygodę z Tales RPG

PK XD
Bezpłatna platforma gier społecznościowych online

Miscrits
Odkryj przygody w grze Miscrits

Counter Strike 2 - Mobile
Counter Strike 2 - Mobile: Ultimate FPS Adventure

BitLife - Life Simulator
BitLife - Symulator Życia: Przyjemność w wyborach

Master Block Craft
Master Block Craft - Kreatywna gra budowlana
Najnowsza wersja
Genshin Impact 4.5.0-21307647-21321795
Starsze wersje
Genshin Impact 1.1.1-1437351-1398019
Genshin Impact 3.5.0-13082099-13156424
Genshin Impact 4.3.0-19705728-19706476
Genshin Impact 3.4.0-12498014-12591909
Genshin Impact 2.5.0-5517525-5674503
Genshin Impact 4.2.1-18831865-18963989
Popularne w Przygodowe

Pokemon GO

pumpkin panic HD

Garden Of BanBan 4

Granny 4: Mortuary Madness

Garten of Banban 6

EA Sports FC 24 Football

Geometry Dash Lite

Super Bros Emulator - Retro

Jacksmith

Alien: Isolation