Reklama

Genshin Impact dla Windows

4.6

miHoYo(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Darmowa gra RPG akcji AAA

Genshin Impact to wysokiej jakości gra akcji RPG 3D dla wielu graczy opracowana przez miHoYo. To tylko online gra z otwartym światem z eksploracją, bitwami i wieloma postaciami. Gra jest całkowicie darmowa, zawiera monetyzujący system gacha dla sprzętu, zasobów i postaci.

Prawdziwy otwarty świat

Gra zawiera zapierający dech w piersiach projekt mapy otwartego świata, który oferuje imponującą swobodę gracza. Twoje postacie mogą swobodnie wędrować po świecie, a każdy teren, który widzisz na ekranie, można przemierzać.

Możesz przemierzać rzeki, wspinać się na wzgórza i góry oraz odkrywać narody i regiony Teyvat. Świat gry ma bogatą fabułę i mnóstwo wiedzy do odkrycia. Jego całkowity projekt swobodnego roamingu jest niezwykle podobny do Oddechu dzikiej przyrody w Nintendo.

Reklama

Grafika i ścieżka dźwiękowa AAA

Genshin Impact jest absolutnie wspaniały do oglądania, z płynną grafiką o wysokiej rozdzielczości. W połączeniu z kojącą, wciągającą ścieżką dźwiękową, gra oferuje niezwykle dopracowane wrażenia sensoryczne.

Jej grafika jest nie tylko dobra dla gry free-to-play. Jakość wizualna najnowszego tytułu miHoYo utrzymuje się dobrze, nawet w porównaniu z grami AAA wydanymi w tym roku.

Ekscytujący system walki

Gra ma bardzo bogatą walkę, z kompleksem magiczny system obejmujący siedem elementów. Każda postać dowodzi różnymi elementami dzięki dwóm unikalnym umiejętnościom bojowym. Postacie mają różne poziomy wrodzonego potencjału, podzielone na listy poziomów. 

Różne elementy powodują szereg dolegliwości związanych ze statusem, które mogą wchodzić w interakcje w określony sposób. Możesz zmienić postacie w trakcie walki, aby połączyć ich umiejętności żywiołów na swoją korzyść.

Fantastyczny tryb wieloosobowy

Genshin Impact nie zawiera opcji PvP < /strong>funkcje w tej chwili. Dostępny jest jednak dedykowany tryb wieloosobowy. Od dwóch do czterech graczy może dołączyć do domen w trybie współpracy. Możesz grać ze znajomymi lub użyć funkcji dopasowywania graczy, aby znaleźć innych, którzy podzielają Twoje obecne cele.

Co najlepsze, gra oferuje rozgrywkę międzyplatformową na wszystkich serwerach. Gracze z różnych platform, w tym Windows PC, iOS i Android, mogą grać razem bez problemu.

Niesamowita darmowa gra RPG z otwartym światem

Genshin Impact to najsilniejsza darmowa gra RPG akcji z otwartym światem wydana w tym roku. To rzadkie połączenie grafiki AAA, bezbłędnej ścieżki dźwiękowej i zabawnej rozgrywki na poziomie free-play. Dzięki czteroosobowej kooperacji i rozgrywce międzyplatformowej masz wszelkie powody, aby się tym zająć.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Genshin Impact, 4.6 dla Windows
Wymagania:
 • Windows 8.1,
 • Windows 10,
 • Windows 8,
 • Windows 11,
 • Windows 7
Język:
Angielski
Dostępne języki:
 • Angielski,
 • Niemiecki,
 • Francuski,
 • Japoński,
 • Koreański,
 • Portugalski,
 • Chiński
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Wednesday, April 24th 2024
Autor
miHoYo

https://genshin.mihoyo.com/en

SHA-1:
438d407abaf1bae466fd1378cd2fa63e634c7a72
Filename:
Genshin_Impact_V4.6.exe

Dostępne również na innych platformach

Genshin Impact dla PC

4.6

miHoYo(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 4.6 Genshin Impact. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama