Google NotebookLM APK na Android
- Przez Google LLC
- Darmowa
- 1.35.7.900026318
Specyfikacja techniczna
- Tytuł
- Google NotebookLM 1.35.7.900026318 dla Android
- Wymagania
- Android 17.0
- Język
- Dostępne języki
- Angielski
- Licencja
- Darmowa
- Ostatnia aktualizacja
- Autor
- Google LLC
- SHA-1
5f73426e6cd89c842341674efd8aee2969ece72e
- Nazwa pliku
- com.google.android.apps.labs.language.tailwind_1.35.7.900026318.xapk
Dostępny również na innych platformach
Program dostępny w innych językach
Google NotebookLM APK na Android
- Przez Google LLC
- Darmowa
- 1.35.7.900026318
Lista zmian
Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.35.7.900026318 Google NotebookLM. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.
Czy możesz pomóc
Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz do Strona kontaktowa i daj nam znać.
Przeglądaj aplikacje
Powiązane oprogramowanie

Google Drive
Przechowuj swoje życie na Dysku Google

Google Maps
Google, Inc. (bezpłatny)

Google Play
Google (bezpłatny)

LMC8.4 - Google Camera
Zaawansowana aplikacja fotograficzna na Androida

Google Photos
Google (bezpłatny)

Google Assistant
Google LLC (ZA DARMO)
Google Translate
Google (bezpłatny)

Google Classroom
Efektywne i łatwe zarządzanie klasą za pomocą Google Classroom

Google Pay
Google Play: wysokiej jakości usługa na żądanie

Google Sky Map
Odkrywaj nocne niebo z Google Sky Map

Google Play Services
Google Inc. (bezpłatny)
Google Keep - Notes and Lists
Google Keep — lepsza mobilna aplikacja do robienia notatek
Ostatnia aktualizacja

Fermata Auto
Compact Multimedia App: Fermata Auto

Facebook Lite
Facebook (bezpłatny)

PowerApps
Pakiet narzędzi programistycznych

Facebook Ads Manager
Zarządzanie Reklamami na Facebooku w Twojej Kieszeni

Instagram
Burbn, Inc. (ZA DARMO)

Microsoft Edge Dev
Aktualizacje dotyczące rozwoju przeglądarki Edge

Vivisticker
Vivisticker: Wszechstronne narzędzie do tworzenia treści

Vigorbuy
Vigorbuy: Twój niezawodny towarzysz zakupowy

Reddit
Reddit: Twoje wrota do różnorodnych społeczności online

Roblox
Darmowy kreator świata na Androida

Fluently - AI English Tutor
Fluently: Twój osobisty nauczyciel angielskiego

Rezona: AI Game Maker
Twórz gry bez kodowania z Rezona
Najnowsza wersja
Google NotebookLM 1.60.8.990840121
Starsze wersje
Google NotebookLM 1.60.1.987339951
Google NotebookLM 1.59.1.983049703
Google NotebookLM 1.57.7.979266931
Google NotebookLM 1.56.7.974990492
Google NotebookLM 1.55.10.971450265
Google NotebookLM 1.54.8.967070991
Google NotebookLM 1.54.2.964195800
Google NotebookLM 1.52.7.962504948
Google NotebookLM 1.49.7.951971755
Google NotebookLM 1.47.6.944047133