Reklama

Grid Photo Quick Collage Maker

8.0.1

MyMovie Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Darmowy ekspres do kolażu zdjęć

Grid Photo Quick Collage Maker to bezpłatny program do tworzenia kolaży obrazów na Androida. Dostarcza wiele siatek i szablonów, dzięki czemu możesz po prostu skupić się na zdjęciach, które chcesz dodać do kolekcji. Niektóre inne aplikacje z podobnymi narzędziami to POTO – Photo Collage Maker, Kolaż wideo i Edytor kolaży zdjęć.

Jest też fajny sekcja z wycinkami, w której możesz przypiąć swoje pomysły i nastroje, przechowując je, gdy będziesz gotowy do stworzenia nowego kolażu. Niektóre dodatkowe elementy, które możesz dodać, to naklejki, ramki i tekst. Jako dodatkowy bonus możesz tworzyć memy ze swoich ulubionych zdjęć lub kolaży.

Tworzenie kolażu

Utworzenie kolażu może służyć kilku celom, od przywracania wspomnień po prezentację produktów sprzedawanych przez Twoją firmę. Grid Photo Quick Collage Maker oferuje różne opcje siatki i szablony, inspirując Cię do ostatecznego projektu. Biblioteka zawiera również naklejki, kolory, czcionki i wiele więcej, które możesz dodać do swojego plakatu. 

Reklama

Pomysły na notatniku

Najbardziej ekscytującym elementem jest notatnik. Możesz umieścić na tablicy wiele pomysłów, ile chcesz, zachowując je na czas, gdy będziesz ich potrzebować do nowego kolażu. Będziesz mieć miejsce na umieszczenie pinezek, obrazów lub tekstu, które możesz pobrać w dowolnym momencie. Jeśli czujesz się dumny ze swojej kolekcji, możesz udostępnić zrzut ekranu swojego notatnika.

Narzędzie szybkiego udostępniania

Gdy skończysz z ekscytującym kolażem, możesz szybko udostępnij go na platformie mediów społecznościowych za pomocą kilku kliknięć. Oznacza to, że musisz połączyć swoje konto, które następnie udostępnia dane w Grid Photo Quick Collage Maker, aby mogli publikować w Twoich kanałach. Alternatywą jest pobranie go na telefon, a następnie ręczne udostępnienie go stamtąd.

Od umysłu do urządzenia mobilnego

Grid Photo Quick Collage Maker zapewnia wiele możliwości tworzenia wspaniałych kolaży, a jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia. Jeśli rozbudowana biblioteka nie zawiera tego, czego szukasz, zawsze możesz przesłać ją jako obraz. 

Opcje siatki zmieniają się i są elastyczne, aby spełnić Twoje potrzeby. Dostępne są również szablony, które zainspirują Cię do stworzenia ekscytującego projektu. Pomocne jest to, że możesz szybko udostępniać w mediach społecznościowych, oszczędzając czas.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Grid Photo Quick Collage Maker, 8.0.1 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, June 15th 2024
Autor
MyMovie Inc.

http://www.youpai.biz/youpai_en.html

SHA-1:
4d2b4a2e8b10ec5c7989044b43d7a94dc9f160d9
Filename:
mobi-charmer-collagequick-271-68014995-85997a26efc0c862e7a1a69d28d0a092.apk

Grid Photo Quick Collage Maker

8.0.1

MyMovie Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 8.0.1 Grid Photo Quick Collage Maker. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama