Reklama

Keep My Notes - Notepad Memo and Checklist

1.80.232

LiteWhite(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Darmowy notatnik mobilny

Keep My Notes — Notatnik Notatka i lista kontrolna to bezpłatny, prosty notatnik do śledzenia wszystkich notatek i zadań. Ponieważ nie wymaga połączenia z Internetem, możesz robić notatki offline i listy kontrolnetego, co musisz zrobić na dany dzień, zaznaczając je w miarę ich wypełniania. W przypadku podobnych aplikacji na Androida możesz zapoznać się z Google Keep – Notatki i listy i Samsung Notes.

Poza tym tekst, a także akceptuje nagrania audio, których możesz słuchać. Możesz szybko udostępniać notatki w dowolnej innej aplikacji, a dodawanie karteczek samoprzylepnych do ekranu głównego telefonu jest łatwe. Jest to lekka aplikacja, która nie zajmuje dużo miejsca i szybko się otwiera.

Śledź swoje zadania

Wraz z rozwojem technologii i nowych pomysłów świat staje się coraz bardziej ruchliwy. Często może być trudne zapamiętanie wszystkiego, co musisz zrobić w nadchodzącym miesiącu. Zachowaj moje notatki - Notatnik Notatnik i lista kontrolna oferują rozwiązanie dzięki swojej aplikacji do notatnika, która umożliwia utrzymywanie list kontrolnych w telefonie.

Reklama

Jeśli się martwisz o kimś, kto ma dostęp do Twojego wymarzonego dziennika lub tajnych przepisów, możesz zablokować określone notatki, aby nikt nie mógł ich otworzyć. Nie musisz blokować samej aplikacji.

Rozpoznawanie dźwięku i mowy

Jeśli wolisz przechowywać notatki głosowe, Zachowaj moje notatki — Notatka i lista kontrolna Notatnika obsługują rozpoznawanie mowy do konwersji dźwięku na tekst. Możesz także odsłuchać nagranie , jeśli nie masz czasu na przeczytanie wszystkiego. Zapisuje go w określonej lokalizacji, ale jest dostępny w aplikacji.

Różne motywy

Nie musisz zadowalać się standardowym motywem. Dzięki funkcji Zachowaj moje notatki – Notatka Notatnika i Lista kontrolna możesz przełączać się między trybem jasnym i ciemnym, co ułatwia robienie i czytanie notatek w wolnym czasie. Możesz także zmienić czcionkę i kolor.

Nie zapomnij o tym, co musisz zrobić

Zachowaj moje notatki — Notatnik Notatnik i lista kontrolna są idealne, aby upewnić się, że nie zapomnisz zadań, które musisz wykonać. Możesz je odznaczać w miarę ich wypełniania lub nagrywać głosowo informacje, które musisz zapamiętać.

Istnieją stałe aktualizacje, które zwykle są poprawkami błędów lub nowymi narzędziami, które możesz używać.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Keep My Notes - Notepad Memo and Checklist, 1.80.232 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Monday, April 22nd 2024
Autor
LiteWhite

http://www.kitetech.co/quickeycalculator

SHA-1:
5d147613e929ff19601746709d60f86480256700
Filename:
org-whiteglow-keepmynotes-430-67474942-a317814856eded1181b2c043c018a05d.apk

Keep My Notes - Notepad Memo and Checklist

1.80.232

LiteWhite(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.80.232 Keep My Notes - Notepad Memo and Checklist. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama