Reklama

Learn Sanskrit

3.9

AMAR D L(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Nauka sanskrytu za darmo – jak szybko nauczyć się sanskrytu, instalując emulator Androida

Ucz się sanskrytu za darmo na Androidzie dzięki AMAR D L. Nowa aplikacja do nauki słownictwa z innowacyjną technologią rozpoznawania wymowy, która pomaga szybko i łatwo nauczyć się mówić w sanskrycie. Oprogramowanie zawiera lekcje tekstowe i dźwiękowe w języku angielskim, ze szczegółowymi ćwiczeniami wizualnymi i przykładami dźwiękowymi wraz z oprogramowaniem do rozpoznawania mowy. Możesz używać tej aplikacji do nauki języków, aby z łatwością uczyć się innych języków, takich jak chiński, francuski, koreański, hiszpański i nie tylko. W tym artykule omówię, jak nauczyć dziecko mówić w sanskrycie za pomocą tej aplikacji do nauki języków.

Ta nowa aplikacja jest idealna dla osób, które nie mogą uczęszczać na regularne zajęcia. Ponieważ to nie jest klasa, nie musisz się martwić, że będziesz musiał pokonywać duże odległości, aby się uczyć. Możesz po prostu usiąść w dowolnym miejscu w domu, nawet jeśli jest późno w nocy, o ile Twój telefon z Androidem ma połączenie z internetem. Dzięki temu jest idealny dla rodziców przebywających w domu i tych, którzy są zawsze w ruchu.

Aby uzyskać najlepsze wyniki, pobierz bezpłatnie naukę sanskrytu, korzystając z autentycznego serwera. Aby to zrobić, najpierw pobierz dowolne płatne narzędzie do tłumaczenia ze Sklepu Google Play. Następnie zainstaluj wersję Androida wspomnianego narzędzia. Na koniec otwórz aplikację i zaloguj się przy użyciu swojego konta Google. Zezwól aplikacji na wykrycie Twojego obecnego regionu i dotknij karty „Języki”.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Learn Sanskrit, 3.9 dla Android
Wymagania:
  • Android 9.0
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
AMAR D L
SHA-1:
6d16c3b623fa3d29db7b2103b6fae841278520c9
Filename:
com-learnsanskrit-33-61757649-0a5c9b2798a08bf65669dbbaf92d0b94.apk

Learn Sanskrit

3.9

AMAR D L(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.9 Learn Sanskrit. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama