Reklama

Lefun Health

3.59

TENG JINDA(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Jak korzystać ze smartfona z systemem Android z aplikacją Lefun Health Companion

Lefun Health to bezpłatna aplikacja mobilna, która zapewnia wiele funkcji, w tym kontrolery dla systemów Android i IOS. Wersję na Androida można zainstalować na dowolnym smartfonie lub tablecie z obsługą Bluetooth. Aby w pełni wykorzystać wszystkie funkcje potrzebne do uruchomienia, potrzebny jest emulator Androida. Aby uruchomić go poprawnie na urządzeniu z Androidem, należy najpierw pobrać system operacyjny Android na komputer.

Aby uruchomić emulator Androida na laptopie, należy podłączyć emulator Androida do komputera kablem USB, a następnie zainstalować i uruchomić aplikację na laptopie. Po instalacji uruchom aplikację, wybierz aplikację z listy i zainstaluj ją na swoim telefonie. Po uruchomieniu aplikacji wybierz lokalizację na ekranie głównym i wprowadź numer PIN. Teraz zaloguj się na swoje urządzenia z Androidem i podłącz urządzenie do emulatora. Teraz skorzystaj z aplikacji Lefun Health, aby sprawdzić swoje zdrowie i dowiedzieć się, czy otrzymujesz wystarczającą ilość witamin i minerałów.

Lefun Health zostało pobrane przez miliony użytkowników na całym świecie. Najbardziej ekscytującą funkcją aplikacji towarzyszącej Lefun Health jest to, że możesz śledzić spożycie witamin za pomocą Google Android Health Test Center. Ta przydatna aplikacja wykorzystuje Google Health Test Center do wyświetlania stanu zdrowia Twojego ciała z dowolnego smartfona. Na przykład stan zdrowia oczu można zaktualizować na urządzeniu z Androidem za pomocą prostego dotknięcia. To dopiero początek ciekawych aplikacji, które udostępnia Lefun Health. Użytkownicy Androida mogą sprawdzić tętno i poziom cukru we krwi za pomocą tych aplikacji.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Lefun Health, 3.59 dla Android
Wymagania:
  • Android 9.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Thursday, April 20th 2023
Autor
TENG JINDA

http://www.sz-tjd.com

SHA-1:
adc1288e851fb6797535210af2412192cfb97d31
Filename:
com-tjd-tjdmains2-271-64811850-813420f381e8d1516020e53e1081a495.apk

Lefun Health

3.59

TENG JINDA(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.59 Lefun Health. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama