Reklama

WEBTOON

3.0.4

NAVER Corp.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Line Webtoon - spojrzenie na interesujący nowy czytnik książek

Line Webtoons ma wiele funkcji, które odróżniają go od innych witryn internetowych. Oferuje różnorodne książki, które są dostępne w różnych formatach, takich jak między innymi PDF, EPUB i Mobipocket. Zostały one podzielone według tematów, takich jak komiksy, fantasy, kreskówki, dzieci, winiety, styl życia, romans, western i wiele innych. Zawiera również dużą liczbę polecanych webtoonów, które użytkownik może wybrać z biblioteki ponad 4000 stron. Ponadto witryna zawiera bardzo dużą kolekcję komiksów dla dzieci, począwszy od najbardziej podstawowych wydań komiksów, a skończywszy na najnowszych wydaniach. Te komiksy obejmują różne tematy, takie jak edukacja, życie, miłość, sport i wiele innych.

Główne funkcje aplikacji Line Webtoon to: Możliwość wyszukiwania i czytania wybranych mang i japońskich komiksów, a jednocześnie możliwość dzielenia się nimi ze znajomymi; doskonała galeria zdjęć, które można przeglądać; i wiele innych przydatnych funkcji, takich jak możliwość odtwarzania audio i wideo; funkcja wymiany, która umożliwia publikowanie ulubionych zdjęć i komentarzy z innymi członkami; opcja powiadamiania e-mailem, która umożliwia otrzymanie nowego komiksu na telefon komórkowy; opcja "wyślij wiadomość", która pozwala wysłać wiadomość do innego członka; opcja czatu chroniona hasłem, która pozwala na prywatne rozmowy; i wiele innych przydatnych funkcji. Z drugiej strony aplikacja Line Webtoon na Androida jest bardzo podobna do książek dostępnych na stronie NAVER Corp. Oznacza to, że mają również dużą bibliotekę książek dostępnych dla swoich użytkowników. Użytkownicy mogą łatwo wyszukiwać książki, których potrzebują, a następnie wybierać ze swojej kolekcji książek.

W przeciwieństwie do NAVER Corp., aplikacja komiksowa Line Webtoon jest bardziej skierowana do dzieci. Interfejs jest przejrzysty i kolorowy, a wybór książek obejmuje kreskówki z DC, Marvel, IDW, Valiant, Action Lab, Boom Studios i Top Cow. Zawiera również sekcję, w której można znaleźć linki do różnych Webtoonów w różnych ilościach, co pozwala na ich zakup, jeśli chcesz.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
WEBTOON, 3.0.4 dla Android
Wymagania:
  • Android 10.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, August 11th 2023
Autor
NAVER Corp.

http://www.navercorp.com

SHA-1:
526caec7dda824a07b194fc2b43e8a1a32f5805f
Filename:
com-naver-linewebtoon-3000400-65659262-912f190386598f8b2ca8f92cadeb62a1.apk

WEBTOON

3.0.4

NAVER Corp.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.0.4 WEBTOON. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama