Microsoft Apps APK na Android
- Przez Microsoft Corporation
- Darmowa
- 1.24112.138.0-beta
Specyfikacja techniczna
- Tytuł
- Microsoft Apps 1.24112.138.0-beta dla Android
- Wymagania
- Android 17.0
- Język
- Polski
- Dostępne języki
- Angielski
- Francuski
- Niemiecki
- Rosyjski
- Koreański
- Portugalski
- Chiński
- Włoski
- Hiszpański
- Polski
- Holenderski
- Turecki
- Portugalski
- Chiński
- Japoński
- Licencja
- Darmowa
- Ostatnia aktualizacja
- Autor
- Microsoft Corporation
- SHA-1
3cec9980ccdabf0938ae05ff99322fea6375e8bf
- Nazwa pliku
- com-microsoft-appmanager-6310550-69477708-9d80a02280f6e36bdc53b7edbdc24c07.apk
Program dostępny w innych językach
Microsoft Apps APK na Android
- Przez Microsoft Corporation
- Darmowa
- 1.24112.138.0-beta
Lista zmian
Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.24112.138.0-beta Microsoft Apps. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.
Czy możesz pomóc
Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz do Strona kontaktowa i daj nam znać.
Przeglądaj aplikacje
Powiązane oprogramowanie

কম্পিউটার শিক্ষা~Computer shik
Kompleksowa aplikacja do nauki komputerów

MS Access tutorial - complete course - Offline
Poradnik MS Access - Kompletny kurs dla początkujących i ekspertów

Microsoft Edge Canary
Szybsza przeglądarka Microsoft na Androida

Microsoft Edge Dev
Aktualizacje dotyczące rozwoju przeglądarki Edge
Microsoft Edge Beta
Bezpłatne testy beta przeglądarki

Microsoft Power BI
Bezpłatna aplikacja do monitorowania danych biznesowych

Microsoft Edge
Przeglądarka internetowa oparta na chromie

Microsoft Authenticator
Dwuskładnikowe uwierzytelnianie mobilne
Microsoft OneDrive
Aplikacja Microsoft Onedo — łączy się z dowolnego miejsca

Microsoft Office Mobile
Microsoft (bezpłatny)

Split Screen -Dual Apps Window
Zwiększ swoją produktywność z Split Screen

HappyMod : apps Robox Tips
Szczegółowy przegląd HappyMod: Apps Robox Tips
Ostatnia aktualizacja

PowerApps
Pakiet narzędzi programistycznych

Apk Share / App Send Bluetooth
Apk Share - bezpłatna aplikacja zwiększająca produktywność na telefon z Androidem

Microsoft Power BI
Bezpłatna aplikacja do monitorowania danych biznesowych

DeepSeek - Your AI Assistant
DeepSeek: Twój efektywny asystent AI

Mindful Lock: Focus Wellbeing
Mindful Lock: A Solution for Enhanced Focus

Taskito: To-Do List Planner
Taskito: Efektywny menedżer zadań na Androida

Zapia - Personal AI for LATAM
Zapia - Osobisty asystent AI dla LATAM

Kilonotes
Darmowa aplikacja na Androida, autorstwa Kilonotes.

Microsoft Office Mobile
Microsoft (bezpłatny)

Qwen - Your Smart AI Assistant
Qwen: Twój Wszechstronny Asystent AI

Skywork
Skywork: Twój asystent produktywności AI

Zenvy - Chores ScreenTime
Zenvy - Aplikacja do zarządzania czasem ekranu
Najnowsza wersja
Microsoft Apps 1.26082.130.0
Starsze wersje
Microsoft Apps 1.26072.183.0
Microsoft Apps 1.26071.104.0
Microsoft Apps 1.26071.102.0
Microsoft Apps 1.26071.95.0
Microsoft Apps 1.26062.131.0
Microsoft Apps 1.26062.128.0
Microsoft Apps 1.26061.113.0
Microsoft Apps 1.24052.232.0
Microsoft Apps 1.26052.191.0
Microsoft Apps 1.26051.98.0
Popularne w Biuro i aktualności

Taskito: To-Do List Planner

Microsoft Power BI

Microsoft Authenticator

Evernote - Notes Organizer Daily Planner

ZOOM Cloud Meetings

Qwen - Your Smart AI Assistant

Apk Share / App Send Bluetooth

Xuper Streaming de TV y pelis

Mindful Lock: Focus Wellbeing

Import Export Solutions