Reklama

myJDW dla Android

41.0.10

JD Wetherspoon(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Bezpłatna aplikacja zwiększająca produktywność na Androida

Aplikacja myJDW to aplikacja biznesowa i produktywność stworzona specjalnie dla pracowników Wetherspoon, firmy pubowej założonej przez Tima Martina, działającej głównie w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Aplikacja pozwala pracownikom firmy Wetherspoon być na bieżąco z ich harmonogramami pracy i różnymi istotnymi informacjami związanymi z ich pracą. 

Wymaga to Twojego data urodzenia, numer pracownika i firmowy adres e-mail do rejestracji konta. Aplikację można pobrać bezpłatnie na urządzenie z Androidem. Podobne bezpłatne aplikacje zajmujące się bardziej płacami to JazzCash i Venmo.

Funkcje

Aplikacja myJDW umożliwia efektywne zarządzanie harmonogramem zadań oraz otrzymywanie najnowszych dokumentów i zasad firmy jako pracownik w Wetherspoon. Menedżerowie publikują harmonogramy zmian swoich zespołów i inne informacje istotne dla Twojej roli i lokalizacji, które możesz przeglądać w czasie rzeczywistym. Alert w aplikacji powiadomi Cię o wszelkich zmianach w zaplanowanych zmianach i będziesz mógł wyświetlić informacje o płatnych godzinach pracy i czasie wolnym.

Reklama

Wethercentre , trafnie nazwana siedziba firmy Wetherspoon, może bezpośrednio wysyłać Ci pilne lub istotne ogłoszenia mające wpływ na Twoją rolę i lokalizację. Linki dostępu do różnych kluczowych systemów są kompilowane w aplikacji i ułatwiają dostęp do innych systemów. 

Możesz także użyć aplikacji, aby znaleźć informacje lub skorzystać z dedykowanej pomocy oraz sekcję wsparcia, aby znaleźć odpowiedzi i wskazówki. Funkcjonalność odcinka wypłaty jest nieco problematyczna, ponieważ nie można go wyświetlić. Wszelkie aktualizacje aplikacji wymagają również ponownej instalacji aplikacji na urządzeniach z Androidem w celu aktywacji aktualizacji.

Zarządzaj produktywnością

Platforma myJDW sprawia, że proces tworzenia grafików lub harmonogramów zmian jest łatwy, a udostępnianie zespołowi jest natychmiastowe. Zarówno menedżerowie, jak i pracownicy mogą przeglądać ważne ogłoszenia, dokumenty i informacje związane z ich rolą, aby być na bieżąco. Centrala może bardzo wygodnie wysyłać informacje do wszystkich pracowników bez względu na ich położenie geograficzne.

Jak kierownik w mojej kieszeni

Aplikacja myJDW zapewnia pracownikowi łatwy dostęp do harmonogramu zmian i wszelkich innych informacji potrzebnych do pełnienia funkcji i lokalizacji. Jesteś natychmiast powiadamiany o zmianach, co ułatwia zarządzanie czasem. Menedżerowie mogą również natychmiast udostępniać swoje harmonogramy zmian całemu zespołowi.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
myJDW, 41.0.10 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Język:
Angielski
Dostępne języki:
  • Angielski,
  • Koreański
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Monday, July 15th 2024
Autor
JD Wetherspoon

https://www.myjdw.co.uk

myJDW dla Android

41.0.10

JD Wetherspoon(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 41.0.10 myJDW. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama