Reklama

Proton Calendar

2.15.3

Proton Technologies AG(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Płatna aplikacja kalendarza

Kalendarz Proton to dodatkowa usługadla użytkownikówProtonmail lub ProtonVPN, która zapewnia bezpieczny kalendarz. Aplikacja jest całkowicie bezpieczna w użyciu i chroni Twoje dane osobowe w Internecie. Kalendarz Proton trzyma Cię z dala od firm zewnętrznych, które zazwyczaj zbierają informacje z Twojego kalendarza bez pozwolenia.

Prywatność

W przeciwieństwie do wielu popularnych aplikacji, Kalendarz Proton nie szpieguje dodatków do Twojego kalendarza. Ponadto, ponieważ firma, która opracowała tę aplikację, znajduje się w Szwajcarii, wszelkie przechowywane zaszyfrowane dane są chronione. Szwajcarskie przepisy dotyczące prywatności są lepszą opcją niż zwykłe przepisy z Wielkiej Brytanii lub Stanów Zjednoczonych.

Synchronizacja między urządzeniami

Jeśli używasz wielu urządzeń, funkcja synchronizacji to świetny sposób, aby być na bieżąco bez względu na obecny telefon. Jedną z zalet tego jest dziesięć różnych kalendarzy, którymi możesz zarządzać. Ta różnorodność ułatwia planowanie pracy, zabawy, projektów lub innych osób jako oddzielnych list.

Reklama

Aplikacja Proton

Choć możesz zainstalować aplikację Kalendarz Proton na Androidzie za darmo, możesz musisz mieć konto Protonmail lub ProtonVPN, aby uzyskać do niego dostęp. Ten login zsynchronizuje twoje dane z dowolną usługą Proton, z której obecnie korzystasz. Aplikacja zachowuje dobrze znany szacunek dla prywatności, z której słyną jej twórcy. 

Zaawansowane funkcje

Dostępnych jest wiele zaawansowanych funkcji, które sprawiają, że kalendarz proton jest jednym z najlepszych kalendarzy aplikacje na Androida. Jedną z najzabawniejszych dostępnych funkcji jest dodawanie emotikonów do codziennego harmonogramu lub planów. Możesz także ustawić wiele powiadomień dla pojedynczego wydarzenia i czy będzie się powtarzać, czy nie.

Rozbudowany zestaw funkcji prywatności sprawia, że jest to jeden z najbezpieczniejszych dostępnych zaszyfrowanych kalendarzy. Nie ma reklam, trackerów ani udostępniania danych firmom zewnętrznym, a także szyfrowanie end-to-end zapewnia bezpieczeństwo informacji. Ta ochrona zapewnia bezpieczeństwo danych podczas synchronizacji między urządzeniami lub podczas wylogowywania się z konta Proton.

Bezpieczny i niezawodny

Kalendarz Proton to świetna aplikacja, która pozwoli Ci trzymać się harmonogramu, jeśli masz inną usługę Proton. Inne wspaniałe opcje, takie jak Kalendarz Google i aCalendar, zapewniają wiele podobnych funkcji przy mniejszej prywatności . Możesz szybko dodać wiele powiadomień, emotikonów lub dalszych szczegółów do wydarzenia, zanim się ono odbędzie.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Proton Calendar, 2.15.3 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, October 31st 2023
Autor
Proton Technologies AG

https://protonmail.com/

SHA-1:
b2ccd0042f0eeb493a03ec5cd7b9b089c224ce83
Filename:
me-proton-android-calendar-248-66291820-dacdc3819e57149e1f0260933556179a.apk

Proton Calendar

2.15.3

Proton Technologies AG(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.15.3 Proton Calendar. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama