Nova Launcher APK na Android
- Przez TeslaCoil Software
- Darmowa
- 8.0.11
Specyfikacja techniczna
- Tytuł
- Nova Launcher 8.0.11 dla Android
- Wymagania
- Android 17.0
- Język
- Dostępne języki
- Angielski
- Japoński
- Niemiecki
- Rosyjski
- Szwedzki
- Koreański
- Włoski
- Francuski
- Hiszpański
- Turecki
- Licencja
- Darmowa
- Ostatnia aktualizacja
- Autor
- TeslaCoil Software
- SHA-1
7899d094888515f5fb9ae36fcc19dca21ac16137
- Nazwa pliku
- com-teslacoilsw-launcher-80011-66919060-ff16240325a53226334967b63c0b396c.apk
Program dostępny w innych językach
Nova Launcher APK na Android
- Przez TeslaCoil Software
- Darmowa
- 8.0.11
Lista zmian
Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 8.0.11 Nova Launcher. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.
Czy możesz pomóc
Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz do Strona kontaktowa i daj nam znać.
Przeglądaj aplikacje
Powiązane oprogramowanie

Nova Launcher Prime
Oprogramowanie TeslaCoil (ZA DARMO)

Pixel Nova : GFX LAUNCHER
Optymalizacja Gier z Pixel Nova GFX Launcher

OneGlass 8 Color - Icon Pack
Zwiększ estetykę Androida z OneGlass 8 Color

OneUI Fluffy Icons
Stylowe ikony dla Twojego ekranu głównego

Clap Finder Device Launcher
Szybkie lokalizowanie telefonu za pomocą klaskania

Red Magic 8 Pro Launcher
Red Magic 8 Pro Launcher - Nowy wygląd dla Androida

Soft Touch Blue Theme
Podnieś estetykę swojego Androida dzięki motywowi Soft Touch Blue

Z4 Launcher and Theme
Z4 Launcher i Motyw: Personalizacja Androida

Isometric Icon Pack
Przekształć swoje ikony za pomocą pakietu ikon izometrycznych

Nothing Launcher
Minimalist Launcher for Android Devices

Icon Pack Studio
Twórz Niestandardowe Pakiety Ikon z Łatwością

Star Theme X
Spersonalizuj swój Android za pomocą motywu Star Theme X
Ostatnia aktualizacja

GO Locker
Personalizacja ekranu blokady z GO Locker

Digital Clock Widget Xperia
Digital Clock Widget Xperia - Bezpłatna aplikacja personalizacyjna dla systemu Android.

DIGI Clock Widget
Praktyczny widget zegara dla Androida

G-Vortex
G-Vortex: Personalizacja i optymalizacja gier

Yahoo Aviate Launcher
Innowacyjny launcher dla Androida

Fermata Auto
Compact Multimedia App: Fermata Auto

Facebook Lite
Facebook (bezpłatny)

PowerApps
Pakiet narzędzi programistycznych

Instagram
Burbn, Inc. (ZA DARMO)

Facebook Ads Manager
Zarządzanie Reklamami na Facebooku w Twojej Kieszeni

Microsoft Edge Dev
Aktualizacje dotyczące rozwoju przeglądarki Edge

Vivisticker
Vivisticker: Wszechstronne narzędzie do tworzenia treści
Najnowsza wersja
Nova Launcher 89400-8.9.4
Starsze wersje
Nova Launcher 81011-8.2.1
Nova Launcher 6.2.19
Nova Launcher 81034-8.4.1
Nova Launcher 81029-8.3.5
Nova Launcher 81026-8.3.2
Nova Launcher 81023-8.3.1
Nova Launcher 81021-8.3.0
Nova Launcher 81018-8.2.8
Nova Launcher 8104-8.2.4
Nova Launcher 81006-8.1.6
Popularne w Motywy graficzne

Apex Launcher - CustomizeSecureand Efficient

Digital Clock Widget Xperia

FLauncher

Fonts for FlipFont Graffiti

Font Installer

Nova Launcher Prime

Epic Launcher

iKeyboard - emoji, emoticons

Happy Valentine Day Wishes

Fonts Script for FlipFont Free