Reklama

Ondago dla Android

2.0.8

Mapgears(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Bezpłatne mapy i nawigacja Ondago

Nie potrzebujesz już papierowych map dzięki bezpłatnej aplikacji Ondago na Androida. Możesz korzystać z tej mapy i narzędzia nawigacyjnego w trybie online lub offline podczas wszelkich przygód na świeżym powietrzu. Planujesz wędrówkę? Ondago może ci pomóc. Zgubiłeś się i chcesz wiedzieć, gdzie jesteś i gdzie iść dalej? Ta przydatna aplikacja zawiera wszystkie odpowiedzi.

Ondago to narzędzie do map i nawigacji podobne do Mapy Google i Mapy płatków, które umożliwiają użytkownikom łatwe planowanie, śledzenie i udostępnianie przygód na świeżym powietrzu za pośrednictwem Ondago. Po pobraniu odpowiednich map możesz z łatwością używać ich w trybie offline bez konieczności korzystania z danych mobilnych, co jest bardzo przydatne podczas wędrówek po odległych obszarach bez dostępu do zasięgu transmisji danych mobilnych.

Łatwy w użyciu

Ondago to prosta w użyciu aplikacja. Po pobraniu go na urządzenie z Androidem po prostu otwórz go z ikony aplikacji. Będąc w Ondago, możesz pobrać dowolne mapy do swojego katalogu map. Te mapy offline mogą być następnie używane w dowolnym momencie.

Reklama

Aplikacja umożliwia planowanie działań oraz wybieranie i śledzenie trasy podróży< /strong> z łatwością. Możesz także uzyskać cenne treści związane z podróżami, takie jak informacje turystyczne, długość szlaków turystycznych, ciekawe miejsca i inne informacje, aby Twoja podróż była jeszcze przyjemniejsza.

Nawigacja GPS

< p>Włączenienawigacji GPS oznacza, że Ondago może śledzić Twój ruch. Oznacza to, że możesz uzyskać dokładną lokalizację na mapie, a także uzyskać wskazówki dojazdu do wybranego miejsca docelowego. Jest to szczególnie przydatne, gdy podróżujesz w nowe i nieznane miejsce lub gdy się zgubisz. 

Inne przydatne funkcje

Poza niektórymi bardziej zwykłymi mapami i aplikacją nawigacyjną funkcje, Ondago umożliwia robienie zdjęć różnych obszarów bezpośrednio z poziomu aplikacji. Możesz takżeudostępniać te zdjęcia znajomym z samego Ondago. Aplikacja pozwala również zobaczyć zdjęcia tego, dokąd się wybierasz, dzięki czemu możesz uzyskać mały podgląd. Kolejną unikalną funkcją jest to, że możesz odwoływać się do harmonogramów wydarzeń bezpośrednio z poziomu aplikacji.

Nie tylko kolejna mapa

Bezpłatna aplikacja Ondago na Androida to nie tylko kolejna aplikacja do nawigacji. Tak wiele innych funkcji sprawia, że jest to wygodne narzędzie do użycia podczasplanowania wycieczek i przygód na świeżym powietrzu. Pobierz bezpłatną aplikację i wypróbuj ją samodzielnie.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Ondago, 2.0.8 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Język:
Angielski
Dostępne języki:
  • Angielski,
  • Francuski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Monday, March 4th 2024
Autor
Mapgears

https://nbfsc.evtrails.com/

Ondago dla Android

2.0.8

Mapgears(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.0.8 Ondago. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama