Reklama

OnePlus Gallery dla Android

4.0.297

OnePlus Ltd.(Płatność)

Ocena użytkownika8

Reklama

Aplikacja Oxygen — dla Twojego mobilnego przedsiębiorstwa

Możesz otrzymywać najnowsze informacje o firmie, najnowsze produkty i przyszłe aktualizacje w OnePlus Gallery. Ten interfejs użytkownika systemu Android jest oparty na specyfikacji Material Design dostępnej w Google. Podobnie jak inny interfejs użytkownika, ten ma również kilka unikalnych funkcji, takich jak tapety na żywo, szuflada, menedżer zadań, szybkie ustawienia, centrum powiadomień i wiele innych. Może być używany z dowolnym urządzeniem Oxygen, w tym HTC Desire, LG Optimus, Sony Ericsson XPERIA XE i Samsung Galaxy S. Jeśli jesteś nowy w środowisku Android i nie wiesz, jak korzystać z tych wszystkich funkcji, po prostu przejdź do darmowa wersja Galerii OnePlus i zacznij od razu.

Aby pobrać, spróbuj przejść do sklepu Google Play, zarejestruj się na koncie i dodaj preferowany telefon lub telefon do listy zainstalowanych aplikacji. Gdy skończysz, po prostu dotknij zakładki „Pobrane”, a uzyskasz dostęp do opcji dodawania różnych aplikacji. Podobnie jak inne podobne aplikacje mobilne od Google, możesz łatwo pobrać i zainstalować Galerię OnePlus na swoim urządzeniu. Jeśli napotkasz jakikolwiek problem lub trudności w instalacji lub pobieraniu, skontaktuj się z kimkolwiek z zespołu pomocy technicznej, a on pomoże Ci rozwiązać go tak szybko, jak to możliwe.

W przypadku napotkania jakichkolwiek problemów podczas korzystania z aplikacji OnePlus Gallery, zawsze możesz skontaktować się z zespołem pomocy technicznej i poprosić o pomoc. Podobnie jak inne aplikacje Google, możesz ponownie zainstalować całą aplikację ze swojego urządzenia za pośrednictwem sklepu Google Play. Tylko upewnij się, że postępujesz zgodnie z całą procedurą, aby poprawnie zainstalować aplikację. Po pomyślnym zainstalowaniu uciążliwej aplikacji galerii na telefonie możesz cieszyć się wszystkimi niesamowitymi funkcjami, które zapewnia. Dzięki temu możesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i informacjami związanymi z technologią mobilną Androida.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
OnePlus Gallery, 4.0.297 dla Android
Wymagania:
  • Android 9.0
Język:
Angielski
Licencja:
Płatność
Dodano datę:
Tuesday, February 14th 2023
Autor
OnePlus Ltd.

https://www.oneplus.com/

OnePlus Gallery dla Android

4.0.297

OnePlus Ltd.(Płatność)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 4.0.297 OnePlus Gallery. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama