Reklama

Amazon Prime Video dla Android

3.0.359.4447

Amazon Mobile LLC(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Przesyłaj strumieniowo filmy i seriale za pomocą Amazon Prime Video

Amazon prime Video to aplikacja, z której może korzystać każdy, kto ma subskrypcję Amazon Prime. jest to usługa przesyłania strumieniowego wideo podobna do Netflix i Son Liv, ale zawiera unikalny zestaw programów i jego własne specyficzne funkcje.

Dostępny jest szereg różnych pakietów subskrypcji, każdy w innej cenie, aby pasować do różnych przedziałów budżetowych. Opcje konta, w tym anulowanie, jeśli chcesz zakończyć subskrypcję, są zarządzane za pośrednictwem konta Amazon, a także możesz zaaranżować bezpłatny okres próbny, zanim zdecydujesz się na subskrypcję i sprawdź, czy oferowane programy są dla Ciebie smak...

Wygodna usługa przesyłania strumieniowego

Dzięki Amazon Prime Video możliwe jest nie tylko strumieniowe przesyłanie treści online, ale także pobieranie określonych programów i oglądanie w ruchu, funkcja, która pomaga odróżnić serwis od wielu konkurentów. Aplikacja jest również zgodna z wieloma urządzeniami, od tabletów po telewizory, dzięki czemu możesz oglądać filmy na małym lub dużym ekranie.

Reklama

Szeroka gama treści w szerokim zakresie formatu

Amazon Prime Video jest dostępny z szerokopasmowym łączem 1 Mb/s dla treści w standardowej rozdzielczości (480p), chociaż możesz preferować użycie 3,5 Mb/s dla Full HD lub 15 Mb/s dla 4K Ultra HD. Różne programy w Amazon Prime Video mają różne formaty; pamiętaj, że usługa zawiera szeroką bibliotekę starych i nowych wydań, z których niektóre są przystosowane do wysokiej rozdzielczości, a inne będą odpowiednie w niższej rozdzielczości.

Szeroki wybór seriali i filmów

Nieważne, czy chcesz obejrzeć stare klasyki, czy chcesz nadrobić zaległości z niektórymi ekskluzywnymi serialami, które są dostępne tylko w Amazon Prime Video, ta usługa ma wiele do zaoferowania, nawet na rynku z wieloma konkurencyjnymi usługami przesyłania strumieniowego. Fakt, że jest kontrolowany za pośrednictwem konta Amazon, zwiększy wygodę wielu użytkowników.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Amazon Prime Video, 3.0.359.4447 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Język:
English
Dostępne języki:
  • English,
  • Japanese,
  • German,
  • Italian,
  • French,
  • Spanish,
  • Portuguese,
  • Portuguese,
  • Hindi
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, December 5th 2023
Autor
Amazon Mobile LLC

https://www.amazon.in/jee-ready

Amazon Prime Video dla Android

3.0.359.4447

Amazon Mobile LLC(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.0.359.4447 Amazon Prime Video. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama