Reklama

OpenTun VPN - 100 Unlimited Free Fast VPN Client

2.0

Art Of Tunnel(Darmowa)

Ocena użytkownika8

OpenTun VPN - 100 nieograniczonych darmowych szybkich klientów VPN dla Androida

Android Market nasyca się nowym produktem VPN o nazwie OpenTun VPN. OpenTun VPN to aplikacja, która znajduje się na Twoim komputerze, działając jako serwer proxy, aby ukryć Twoją tożsamość i lokalizację za siecią setek adresów IP na całym świecie. W ten sposób możesz swobodnie łączyć się z Internetem w dowolnym momencie z dowolnego miejsca na świecie. Ponieważ jesteś całkowicie anonimowy, Twoje działania online nie są monitorowane ani rejestrowane przez reklamodawców lub innych intruzów. Oznacza to, że możesz surfować po Internecie, wysyłać e-maile i rozmawiać z ludźmi na całym świecie, jednocześnie zachowując bezpieczeństwo swojej tożsamości.

Więc jak działa ta aplikacja VPN? Właściwie to całkiem proste. Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji uruchomi się ona automatycznie, a następnie przejdzie przez wszystkie hotspoty dostępne w Twojej okolicy. W ten sposób, za każdym razem, gdy masz połączenie z Internetem, niezależnie od tego, czy jest to mobilne połączenie bezprzewodowe, czy tylko połączenie telefoniczne, możesz po prostu zalogować się do sieci i przeglądać strony, które chcesz odwiedzić, korzystając z bezpiecznej i anonimowej osoby.

Ta aplikacja działa ręka w rękę z urządzeniem z Androidem, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Za każdym razem, gdy łączysz się z Internetem, OpenTun VPN utworzy tunel między Twoim komputerem a serwerem w wybranej sieci. W ten sposób Twoje dane i informacje nigdy nie przejdą przez różne kable lub przewody, które istnieją między Tobą a serwerem sieciowym. Krótko mówiąc, ten serwer VPN pozwala zachować anonimowość i przeglądać sieć bez martwienia się o śledzenie lub monitorowanie.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
OpenTun VPN - 100 Unlimited Free Fast VPN Client, 2.0 dla Android
Wymagania:
  • Android 9.0
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Art Of Tunnel

https://www.tweaktunnel.com/

SHA-1:
2fdb44595f7d6b9fbe7e3b58c503495e157573b7
Filename:
com-artoftunnel-opentun-11-50439266-4686dbcf8fe1309d672f8efc824909da.apk

OpenTun VPN - 100 Unlimited Free Fast VPN Client

2.0

Art Of Tunnel(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.0 OpenTun VPN - 100 Unlimited Free Fast VPN Client. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama