Reklama

Pandora Radio

2406.1

Pandora Media Inc(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Pandora (BEZPŁATNIE)

Pandora to świetny sposób na odkrywanie nowej muzyki opartej na artystach i gatunkach, które już lubisz.

Spersonalizowane sugestie muzyczne

Przeglądaj muzykę w szybki i wydajny sposób. Pandora pozwala przesyłać strumieniowo muzykę, a następnie daje sugestie dotyczące innych utworów i wykonawców, którymi możesz być zainteresowany.

Możesz albo sam przejrzeć ogromną kolekcję muzyki, albo Pandora zrobi to za ciebie. Powiedz aplikacji, w jakim jesteś nastroju, a użyje inteligentnego oprogramowania do rozpoznawania, aby odtworzyć odpowiednią muzykę.

Reklama

Jeśli wybierzesz wersję Premium, zobaczysz lepszą wersję aplikacji. Możesz tworzyć listy odtwarzania, pomijać i odtwarzać utwory tyle razy, ile chcesz, a także słuchać utworów bez reklam. Możesz również pobrać muzykę i słuchać jej offline, jeśli subskrybujesz Premium, ale zajmie to dużo miejsca bardzo szybko.

Ta aplikacja muzyczna ma niewielką wadę; dość często powtarza piosenki. Zamiast zapewniać Ci inną, urozmaiconą muzykę w zależności od upodobań, może się to powtarzać. Nie jest to jednak duży problem i nie wpływa na ogólną funkcjonalność aplikacji.

Przeglądaj muzykę

Pandora to idealna aplikacja dla osób, które chcą znaleźć nową muzykę do słuchania, nie ryzykując zbyt daleko od własnych upodobań. Niektóre utwory są powtarzane, ale ogólnie Pandora zapewnia świeże utwory.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Pandora Radio, 2406.1 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Thursday, June 13th 2024
Autor
Pandora Media Inc

http://www.pandora.com

SHA-1:
415efc2bd618dc53eff1055917ec96c36fe74d6e
Filename:
com-pandora-android-24061002-67996118-443fe2fe163ca027d5c05dbbe5c875c2.apk

Pandora Radio

2406.1

Pandora Media Inc(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2406.1 Pandora Radio. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama