Reklama

park4night

7.0.56

AppMobilEdition(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Płatna aplikacja do informacji o parkowaniu

Park4night to płatna aplikacja do pobrania, która jest dostępna zarówno na urządzeniach z Androidem, jak i iOS. Ta aplikacja została zaprojektowana specjalnie dla miłośników „życia w furgonetce”, dając użytkownikom informacje o tym, gdzie mogą zaparkować furgonetkę. Jeśli wolisz grę, która zajmuje się parkowaniem, możesz wypróbować Samochód Parking Multiplayer i Advance Gra parkingowa: Symulator kierowcy samochodu.

Park4night to baza danych zawierająca informacje o miejscach parkingowych: otrzymuje wszystkie dane od osób żyjących w furgonetkach . Dane wyjściowe są przeznaczone specjalnie dla innych użytkowników samochodów dostawczych i z czasem ulegają poprawie. 

Funkcjonalność

Park4night jest szczególnie przydatna dla tych, którzy dopiero wkraczają w życie vana. To także propozycja dla tych, którzy nie chcą spędzać długich godzin szukając bezpiecznego, zrelaksowanego miejsca do parkowania na noc. Dużym problemem w życiu vana jest to, że często robi się niebezpiecznie w nocy, dlatego właśnie opracowano Park4night.

Reklama

Czynnikiem odróżniającym podobne aplikacje jest to, że Park4night pozwala użytkownikom zarówno wprowadzać informacje, jak i otrzymywać informacje od innych użytkowników. Ta funkcja wyróżnia tę aplikację i daje jej prawdziwą społeczność odczucie

Jak to działa

Główny cel tej aplikacji umożliwia użytkownikom wyszukiwanie na mapie lub znajdowanie lokalizacji do przyszłych podróży. Użytkownicy mogą to zrobić dzięki funkcji „Znajdź moją lokalizację”. Dodatkowo możesz zapisywać ulubione miejsca w osobnym menu, aby szybko uzyskać dostęp do ulubionych miejsc na później. 

Prawdopodobnie najlepszą funkcją wyszukiwania w Park4night jest „ funkcja szybkiego wyszukiwania”. Skraca czas wyszukiwania, umożliwiając po prostu zobaczenie przyrody lub punktów napełniania wodą

Aplikacja premium van life

Park4night oferuje użytkownikom doskonałą funkcjonalność i jest wszechstronną wysoce wydajną aplikacją van life. Ma kilka świetnych funkcji, takich jak „funkcja szybkiego wyszukiwania” i ładuje więcej. Chociaż nie jest bezpłatny, jego cena jest bardziej niż uzasadniona korzyściami. 

Jest idealny dla początkujących w życiu furgonetek, którzy nie wiedzą, gdzie mogą zaparkować swoje pojazdy.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
park4night, 7.0.56 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Sunday, March 31st 2024
Autor
AppMobilEdition

http://park4night.com

SHA-1:
14ae427db7376c9883f2ea68b0690fa42fc3897a
Filename:
fr-tramb-park4night-248-67346459-6237e663b01034a54286d963c7af916f.apk

park4night

7.0.56

AppMobilEdition(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 7.0.56 park4night. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama