Reklama

Photo Blender

1.2

Devkrushna Infotech(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Bezpłatna aplikacja do nakładania zdjęć

Photo Blender to najlepsza darmowa aplikacja do edytowania zdjęć, która sprawia, że Twoje obrazy są ciekawsze i piękniejsze, dodając wspaniałe nakładki do zdjęć. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać zdjęcie z galerii i użyć tego miksera zdjęć, aby uzyskać niesamowity efekt.

Jeśli szukasz więcej świetnych aplikacji do edycji zdjęć, możesz wypróbować Edytor zdjęć PicsArt: Pic, Video i Collage Maker lub Piękny aparat do makijażu twarzy Selfie i edytor zdjęć. Ten pakiet APK został utworzony przez Devkrushna Infotech i został pobrany ponad 100 000 razy. 

Twórz oszałamiające efekty fotograficzne

Ten edytor obrazów ma wiele bezpłatnych wbudowanych, łatwych i potężnych narzędzi do edycji, które ulepszają Twoje zdjęcia. Możesz dodać cień, łączenie narożników i funkcje krycia jednym dotknięciem palca. Aplikacja ma oszałamiające ramki do zdjęć, dzięki czemu będziesz w stanie tworzyć unikalne kompozycje z wielowarstwowością. Możesz użyć ramki insta lub funkcji przycinania dowolnego rozmiaru, aby łączyć i łączyć dowolne obrazy z dowolną z nakładek, które lubisz.

Reklama

Pozwól swojej wyobraźni szaleć

Różne typy efektów nakładek i mikserów pozwalają puścić wodze fantazji. Będziesz edytować zdjęcia za pomocą wielu narzędzi do edycji, takich jak łączenie wielu zdjęć w swojej galerii. Łącznik obrazów to intuicyjna i łatwa w użyciu funkcja. Możesz także przyciąć dowolną liczbę zdjęć i dodać piękne nakładki i ramki do zdjęć. Po prostu wybierz żądaną nakładkę obrazu i przytnij wiele zdjęć, aby uzyskać oszałamiający efekt.

Zaimponuj znajomym

Możesz zapisać wszystkie swoje wspaniałe nałożone zdjęcia na karcie SD i udostępnij je znajomym w mediach społecznościowych. Uatrakcyjnij niezapomniane zdjęcia dzięki aplikacji do nakładania obrazów, aby utworzyć kolaż. Ulepsz całą swoją kolekcję zdjęć, korzystając z tej prostej i skutecznej aplikacji do edycji obrazów. 

Zabawna i kreatywna aplikacja do zdjęć

Ta aplikacja do tworzenia kolaży to zabawna i kreatywna aplikacja, która uwolni Twoją kreatywność. Nie potrzebujesz żadnych specjalnych umiejętności, aby tworzyć najbardziej oszałamiające i niepowtarzalne obrazy z nakładkami. 

Aplikacja do mieszania obrazów zawiera wszystkie proste narzędzia potrzebne do tworzenia profesjonalnie wyglądających obrazów z podwójną ekspozycją. Nie będziesz tracić zbyt wiele czasu na naukę, jak to działa.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Photo Blender, 1.2 dla Android
Wymagania:
  • Android 9.0
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Devkrushna Infotech

https://devkrushna.com/

SHA-1:
63e1c0b8dc962a9804ca8d6c861ba36c038f5a3b
Filename:
com-devkrushna-photo-blender-2-53568727-70501a81a7810749bfabe9841e84aab3.apk

Photo Blender

1.2

Devkrushna Infotech(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.2 Photo Blender. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama