Reklama

Run Guys: Knockout Royale

2.2.05

GreenPixel Ltd(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Darmowa gra royale oparta na fizyce

Run Guys: Knockout Royale to darmowa gra mobilna, w której będziesz ścigać się przez różne przeszkody, unikając eliminacji. Możesz także dostosować swój wygląd za pomocą przedmiotów zakupionych za swoje wygrane. Każda mapa jest kolorowa i równie wymagająca, a otaczający Cię przeciwnicy mogą Ci przeszkadzać.

Tory przeszkód

Główną atrakcją Run Guys: Knockout Royale są żywe i zdradzieckie tory przeszkód, które musisz przebiec w każdej rundzie. Każdy poziom w grze ma swoją unikalną mechanikę i wyzwania. Niezależnie od tego, czy skaczesz przez szerokie szczeliny, czy balansujesz wzdłuż rury, zwycięstwo nie jest gwarantowane.

Jest wiele map do ścigania się, a wraz z ciągłymi aktualizacjami gry, więcej poziomów są dodane. Nie przeszkadza to jednak, że rozgrywka staje się powtarzalna i przestarzała. Na szczęście dołączenie do gry ze znajomymi może rozwiązać ten problem.

Reklama

Kolorowe postacie

Gdy przechodzisz przez poziomy, spotykasz innych graczy przebranych za hot dogi , ptaki i inne żywe stworzenia. Podczas gry zarabiasz walutę w grze, którą możesz wymienić na opcje dostosowywania. Istnieje sześć miejsc, w których możesz wyposażyć przedmioty i koło wyboru dla wszystkich odblokowanych dotychczas strojów.

Masywny tryb wieloosobowy

Za każdym razem, gdy wczytaj grę w Run Guys: Knockout Royale, wejdziesz do lobby z maksymalnie 59 innymi graczami. Ta ogromna liczba pracowników zwiększa chaos na każdym poziomie, gdzie każdy może cię powalić lub zablokować ci drogę. Pobieranie Run Guys: Knockout Royale mod APKpozwala innym łatwo oszukiwać.

Jednak to szaleństwo jest urokiem gry. Pozwala graczom na wszystkich poziomach umiejętności współzawodniczyć, ponieważ szczęście odgrywa niewielką rolę w decydowaniu o tym, kto przejdzie do następnej rundy. Możesz jednak nauczyć się opanować mechanikę i poprawić swój styl gry.

Oparty na fizyce

Run Guys: Knockout Royale wykorzystuje fizykę do napędzania mechaniki rozgrywki , takich jak balansowanie i ślizganie się na przeszkodach. Poziomy to chaotyczny bałagan, w którym możesz spadać lub nurkować przez obszary, aby uniknąć ich powtarzania, jeśli zostaniesz zepchnięty z półki. Dodatkowo możesz wchodzić w interakcje z graczami, uderzając nimi i przesuwając ich po mapie, dopóki nie przegrają rundy.

Repetitive

Run Guys: Knockout Royale jest podobny do Fall Guys, gry komputerowej, która zainspirowała gatunek royale z przeszkodami. APK jest zbędny, możesz wypróbować Stumble Guys, podobną opcję z własną mechaniką. Każdy poziom ma swoje własne wyzwania do opanowania, ale podlega chaosowi 60 graczy pędzących do mety.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Run Guys: Knockout Royale, 2.2.05 dla Android
Wymagania:
 • Android 9.0,
 • Android 5.0,
 • Android 7.0,
 • Android 4.4,
 • Android 6.0,
 • Android 8.0
Język:
Angielski
Dostępne języki:
 • Angielski,
 • Niemiecki,
 • Koreański,
 • Portugalski,
 • Rosyjski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Monday, October 17th 2022
Autor
GreenPixel Ltd

https://pixel.green/

SHA-1:
88ca9c9c9773480a4c3103afe4d3f0811db5ef49
Filename:
Run_Guys_Knockout_Royale_v2.2.05_.apk

Run Guys: Knockout Royale

2.2.05

GreenPixel Ltd(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.2.05 Run Guys: Knockout Royale. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama