Reklama

Sehhaty صحتي

3.7.2

Lean business services(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Bezpłatna aplikacja zdrowotna w Arabii Saudyjskiej

Sehhaty to bezpłatna aplikacja zdrowotna stworzona do celów zdrowotnych dla obywateli Królestwa Arabii Saudyjskiej. Ta aplikacja jest pomocnym narzędziem, które pomaga w przeprowadzaniu wielu rodzajów procedur związanych z systemem opieki zdrowotnej Królestwa Arabii Saudyjskiej. Sehhaty pomaga stworzyć skuteczny sposób zarządzania danymi dotyczącymi zdrowia za pomocą urządzenia z Androidem.

Ponadto Sehhaty daje Ci możliwość poznania konkretnych problemów zdrowotnych, z którymi boryka się obecnie świat , jak wszelkie ogniska choroby i procesy związane z wirusem. Inne aplikacje zdrowotne, które możesz wypróbować, to Samsung Health i Huawei Health.

Pierwsze kroki z Sehhaty

Sehhaty jest dostępne na większości głównych platform, takich jak iOS i Android. W przypadku urządzeń z Androidem można ją pobrać ze sklepu Google Play

Reklama

Po pobraniu Sehhaty będziesz potrzebować swoich podstawowych danych na początek, takie jak nazwa użytkownika, dowód osobisty, adres e-mail i numer telefonu. Będziesz także potrzebować własnego numeru systemu opieki zdrowotnej, który ma każdy obywatel Królestwa Arabii Saudyjskiej i jest unikalny dla każdej osoby. 

Twój system opieki zdrowotnej liczbar jest wymagana w aplikacji do takich czynności, jak umawianie wizyt, sprawdzanie parametrów zdrowotnych itp. Wspaniałą cechą tej aplikacji jest to, że umożliwia ona wirtualne umawianie wizyt lekarskich, bez konieczności udania się do centrum medycznego, a wszystko to w zaciszu własnego domu. 

< h3>Unikalne cechy Sehhaty

Główną zaletą korzystania z Sehhaty jest wygoda, jaką oferuje swoim użytkownikom i upraszczanie efektów, jakie ma. Dzięki Sehhaty możesz umawiać się na wizytę na test na Covid-19 bezpośrednio w aplikacji. Twoje wyniki laboratoryjne będą również dostępne w aplikacji w ciągu kilku godzin, oszczędzając mnóstwo czasu i wysiłku. Co więcej, Sehhaty został zbudowany w celu śledzenia tych, którzy wzięli i tych, którzy nie przyjęli szczepionki. 

Aplikacja zdrowotna Premium dla Arabii Saudyjskiej

Sehhaty jest świetna w tym, co robi, a to zapewnia większe bezpieczeństwo i wydajność w życiu ludzi. Pozwala umawiać się na wizyty w zaciszu własnego domu i szybko uzyskiwać wyniki laboratoryjne, co jest fantastyczną funkcją. To obowiązkowa aplikacja dla wszystkich Arabów Saudyjskich.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Sehhaty صحتي, 3.7.2 dla Android
Wymagania:
  • Android 10.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Monday, December 4th 2023
Autor
Lean business services

https://identity.sehhaty.com/support

SHA-1:
b4cf8fceca99e1df69d3b2b98f65c2d72b1bc180
Filename:
com-lean-sehhaty-1501-66565101-49acb23c4975e54a7eaeddd482a9031d.apk

Sehhaty صحتي

3.7.2

Lean business services(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.7.2 Sehhaty صحتي. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama