Reklama

Cash App dla Android

3.90.1

Square Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Bezpłatna aplikacja do płatności

Aplikacja gotówkowa to bezpłatne rozwiązanie płatnicze, które umożliwia natychmiastowe wysyłanie i odbieranie pieniędzy. Aplikacja nie wymaga żadnego konta bankowego ani szczegółowych informacji przed utworzeniem profilu i zalogowaniem. Korzystając z osobistego tagu, numeru telefonu lub kodu QR, każdy może wysłać Ci pieniądze. 

Podczas gdy < strong>aplikacja jest podobna do PayPal i Venmo tworzy wirtualną kartę do zakupów online. Jednak Cash App jest użyteczną alternatywą dla Venmo, która ma te same ograniczenia. Jeśli zostaniesz oszukany lub wprowadzisz nieprawidłowe dane, stosujemy drobne środki. 

Wysyłaj lub odbieraj

Aplikacja gotówkowa umożliwiawysyłanie pieniędzy do każdego, o ile masz numer telefonu, kod QR lub znacznik aplikacji gotówkowej. Korzystając z dowolnego z nich, możesz wybrać kwotę ze swojego portfela i zapłacić ją w kilka chwil. Każdy, kto zna Twoje dane, może zrobić to samo, dodając środki do Twojego portfela. 

Karta wirtualna

Z poziomu APK aplikacji Cash App możesz skonfigurować i użyj wirtualnej karty bankowej. Karta jest darmowa i pozwala na otrzymywanie Boostów podczas zakupów. Te bonusy to ekskluzywne rabaty stosowane przez aplikację gotówkową. 

Inwestowanie

Aplikacja gotówkowa oferuje kilka przydatnych funkcji, które pomogą Ciinwestować w swoją przyszłość. Z poziomu aplikacji możesz kupować akcje za minimalną cenę 1 USD. Alternatywnie opcja zakupu kryptowaluty zapewnia szybki sposób na zamianę gotówki na Bitcoin. 

Można używać bez konta bankowego

Logowanie się w aplikacji gotówkowej wykorzystuje inny zestaw informacji niż Twój bank. Ta różnica umożliwia korzystanie z ograniczonych funkcji aplikacji za pomocą samego tagu. Dzięki funkcji karty wirtualnej możesz robić zakupy online bez łączenia konta bankowego

Bezpieczne

Podczas gdy aplikacja Cash App ma kilka zabezpieczeń środków, nadal można zostać oszukanym lub wysłać pieniądze do niewłaściwej osoby. Na szczęście, jeśli zdasz sobie z tego sprawę wystarczająco szybko, możesz łatwo złożyć spór i otrzymać zwrot pieniędzy. 

Wygodna i szybka 

Ogólnie rzecz biorąc, aplikacja gotówkowa to świetne rozwiązanie płatnicze niezależnie od tego, czy kupujesz online, czy wysyłasz pieniądze w prezencie. Oprogramowanie nie ma takich samych zabezpieczeń online jak PayPal, ale do działania nie wymaga konta bankowego. Dostępnych jest jednak wiele funkcji, jeśli korzystasz z konta bankowego w aplikacji.

Techniczne

Tytuł:
Cash App, 3.90.1 dla Android
Wymagania:
Język:
Polish
Dostępne języki:
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Thursday, April 20th 2023
Autor
Square Inc.

https://cash.app

Cash App dla Android

3.90.1

Square Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.90.1 Cash App. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama