Reklama

Stickman Falling dla Android

2.47

Sky go(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Darmowa gra fizyki Stickman Falling

Stickman Falling to darmowa gra na Androida, w której musisz zniszczyć swojego stickmana w najbardziej spektakularny sposób. Podobnie jak inne popularne gry ragdoll, Stickman Falling to prosta gra, która zapewnia wiele godzin rozrywki.

W Stickman Falling deweloper Skygo stworzył brutalną grę, w której obiekt jest by przetrwać. Zamiast tego zdobywasz punkty za to, jak kreatywnie sprawiasz, że Stickman upada na śmierć. Gra jest podobna do innych gier stickman, takich jak Supreme Duelist Stickman. Zamiast walczyć z przeciwnikiem, to tylko twoja ragdoll i środowisko pełne możliwości zniszczenia.

Unikalna rozgrywka

Chociaż gra podąża za popularnym trendem prostoty stickman i ragdoll, rozgrywka Stickman Falling jest wyjątkowa. Zamiast walczyć z innymi graczami, celem gry jest po prostu upadek stickmana w kreatywny sposób, zadanie jak największych obrażeń. Gracze muszą wymyślić ekscytujące sposoby wykorzystania środowiska, aby wymazać swojego stickmana. Do wciśnięcia jest tylko jeden przycisk: przycisk „Zejdź”. Poczekaj, aż będziesz gotowy, aby uwolnić swoją postać i zobaczyć, jak upada, aż do ostatecznej śmierci.

Różne poziomy, postacie i nie tylko

Ta gra na Androida oferuje 14 nowe poziomy, trzy różne postacie do wyboru oraz wiele pojazdów i rekwizytów do wykorzystania w wyjątkowo złowieszczy sposób. Każdy poziom ma swoje przeszkody, pułapki i broń, których można użyć do zniszczenia twojego stickmana.

Rekwizyty można dodać do poziomów zwiększają obrażenia od upadku, co daje więcej punktów. Rekwizyty obejmują TNT, piły, parę, wieżyczki ze strzałami i wieżyczki z ostrzami, dzięki czemu poziomy jeszcze trudniejsze. Dostępne są również mody, dzięki którym zabawa trwa jeszcze dłużej.

Nie dla dzieci

Pomimo tego, że jest to gra typu ragdoll, obraz stickmana może sprawić, że gra będzie odpowiednia dla dzieci. Jednak gra nie jest przeznaczona dla młodych odbiorców. Całym celem gry jest zniszczenie swojej postaci w najbardziej okrutny możliwy sposób. Sceny mogą być dość makabryczne, i o to chodzi. Zaleca się zachowanie tej gry dla dorosłych.

Dobra gra zabijająca czas

Jeśli szukasz fajnego sposobu na zabicie czasu bez zbytniego namysłu, powinieneś pobrać teraz pakiet APK Stickman Falling. Ta bezpłatna aplikacja na Androida zapewni Ci wiele godzin rozrywki, podczas której Twoja postać ginie w brutalnej śmierci. 

Techniczne

Tytuł:
Stickman Falling, 2.47 dla Android
Wymagania:
Język:
Angielski
Dostępne języki:
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Thursday, January 4th 2024
Autor
Sky go

http://www.skygogame.com/

Stickman Falling dla Android

2.47

Sky go(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.47 Stickman Falling. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama