Reklama

Super Stylist - Dress Up Style Fashion Guru

2.9.05

Crazy Labs by TabTale(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Super Stylistka - Guru Stylu Ubieranki

Super Stylist - Dress Up Style Fashion Guru to nowa gra o ubieraniu od twórców Crazy Labs autorstwa TabTale. W tej zabawnej grze o ubieraniu ty jako guru mody musisz ocalić świat, aby wyglądał dobrze dla mieszkańców Ziemi! Możesz znaleźć wszystkie ubrania w grze z całego wszechświata, a także odblokować specjalne kostiumy dla swojej postaci. Jako guru mody masz wiele opcji, jak stylizować swoją postać i co robić na każdym etapie gry.

Ta aplikacja została zaktualizowana do wersji 5 i zawiera wiele nowych projektów, a także wszystkie stare ulubione z dwóch pierwszych wersji gry. Możesz teraz uzyskać dostęp do wszystkich różnych motywów dostępnych jako aplikacja w Google Play. Mając do wyboru ponad sto pięćdziesiąt wzorów, na pewno znajdziesz projekt, który będzie pasował do Twojego gustu i stylu! Aby zagrać w tę grę, możesz kupić najnowsze i najpopularniejsze urządzenia z Androidem od Google.

Wszystko, czego potrzebujesz, to dotknięcie ikony gwiazdki, a następnie zostaniesz przeniesiony do ekranu zawierającego listę różnych projektów dostępnych w danym okresie, na przykład teraz. Wystarczy dotknąć projektu, który Ci się podoba, i przeciągnąć go na urządzenie z Androidem, aby go zapisać. Możesz wypróbować różne style na różnych urządzeniach z Androidem, aby zobaczyć, który z nich najlepiej Ci odpowiada. Jeśli potrzebujesz pomocy z którymkolwiek z użytych kodów lub jakichkolwiek innych informacji dotyczących super stylisty, po prostu odwiedź oficjalny rynek Androida lub skontaktuj się z twórcami gry, aby zadać pytania.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Super Stylist - Dress Up Style Fashion Guru, 2.9.05 dla Android
Wymagania:
  • Android 9.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Thursday, May 18th 2023
Autor
Crazy Labs by TabTale

https://www.crazylabs.com

SHA-1:
3e0a11bc2ddb7d4588b18a54cd7f35c042893c7d
Filename:
com-cocoplay-fashion-style-2905-65004784-44f2fece7cbcda2a633e513edb568527.apk

Super Stylist - Dress Up Style Fashion Guru

2.9.05

Crazy Labs by TabTale(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.9.05 Super Stylist - Dress Up Style Fashion Guru. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama