Reklama

Super Stylist - Dress Up Style Fashion Guru

3.2.05

CrazyLabs LTD(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Super Stylistka - Guru Stylu Ubieranki

Super Stylist - Dress Up Style Fashion Guru to nowa gra o ubieraniu od twórców Crazy Labs autorstwa TabTale. W tej zabawnej grze o ubieraniu ty jako guru mody musisz ocalić świat, aby wyglądał dobrze dla mieszkańców Ziemi! Możesz znaleźć wszystkie ubrania w grze z całego wszechświata, a także odblokować specjalne kostiumy dla swojej postaci. Jako guru mody masz wiele opcji, jak stylizować swoją postać i co robić na każdym etapie gry.

Ta aplikacja została zaktualizowana do wersji 5 i zawiera wiele nowych projektów, a także wszystkie stare ulubione z dwóch pierwszych wersji gry. Możesz teraz uzyskać dostęp do wszystkich różnych motywów dostępnych jako aplikacja w Google Play. Mając do wyboru ponad sto pięćdziesiąt wzorów, na pewno znajdziesz projekt, który będzie pasował do Twojego gustu i stylu! Aby zagrać w tę grę, możesz kupić najnowsze i najpopularniejsze urządzenia z Androidem od Google.

Wszystko, czego potrzebujesz, to dotknięcie ikony gwiazdki, a następnie zostaniesz przeniesiony do ekranu zawierającego listę różnych projektów dostępnych w danym okresie, na przykład teraz. Wystarczy dotknąć projektu, który Ci się podoba, i przeciągnąć go na urządzenie z Androidem, aby go zapisać. Możesz wypróbować różne style na różnych urządzeniach z Androidem, aby zobaczyć, który z nich najlepiej Ci odpowiada. Jeśli potrzebujesz pomocy z którymkolwiek z użytych kodów lub jakichkolwiek innych informacji dotyczących super stylisty, po prostu odwiedź oficjalny rynek Androida lub skontaktuj się z twórcami gry, aby zadać pytania.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Super Stylist - Dress Up Style Fashion Guru, 3.2.05 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Wednesday, April 3rd 2024
Autor
CrazyLabs LTD

https:www.crazylabs.com

SHA-1:
d7cf8fc386edfef5d5ab424a698109a8020f57c0
Filename:
com-cocoplay-fashion-style-3205-67359619-c8cd4290d5b9173b19f1d99688a910ed.apk

Super Stylist - Dress Up Style Fashion Guru

3.2.05

CrazyLabs LTD(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.2.05 Super Stylist - Dress Up Style Fashion Guru. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama