Reklama

Sword Art Online: Integral Factor dla Android

2.4.9

Bandai Namco Entertainment Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Czy aplikacja Sword Art Online: Integral Factor działa?

Sword Art Online: Integral Factor to nadchodząca samodzielna gra Sword Art Online od japońskiego studia BANDAI NAMCO Entertainment Inc. Sword Art Online to nowa gra z popularnej serii anime/mangi, która podąża za chłopcem, który został wrzucony do przyszłego świata o nazwie Auroria, gdzie ma za zadanie uratować go przed zagrożeniem, które pochodzi z trzech różnych światów. Do walki jest siedem oddzielnych królestw, z których każda ma własnego bossa i specjalne funkcje. A jeśli widziałeś wersję anime, to wiesz, że bohater ma dwie osobowości, między którymi może się przełączać w zależności od sytuacji – ludzki mężczyzna imieniem Kazuma, który walczy z wrogami, oraz Rin jako wróżka, która chroni miasto przed niebezpieczeństwem. Gra towarzyszy również gildii online, która jest w stanie zapewnić pomoc Kazumie i Rin podczas odkrywania wirtualnego świata.

BANDAI NAMCO Entertainment Incorporated jest teraz producentem Sword Art Online: Integral Factor. Powodem tej zmiany jest w rzeczywistości sukces, jaki odniósł na rynku gier na konsole i komputery PC – zwłaszcza w regionie Azji i Pacyfiku. W rzeczywistości jest to jej druga gra na smartfony, a pierwszą była bardzo popularna Sword Art Online: Hollow Fragment, w której osiągnęła 4. pozycję na listach zysków.

Tym razem historia zostanie osadzona w Hyborii. Aby to zrekompensować, deweloper opracował osobną aktualizację dla wersji na smartfony, która pozwoli graczom łączyć się bezpośrednio ze światem Hyborii za pomocą swoich smartfonów. Nie jest jednak jasne, czy to zadziała, czy nie, ponieważ nie ma żadnych odniesień do jakiegokolwiek związku między dwiema wersjami gry. Jednak Android Police może powiedzieć, że sztuka miecza online: aplikacja integral czynnik działa idealnie na obu wersjach telefonu. Tak więc, jeśli szukasz dobrej gry na czas, pokochasz tę!

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Sword Art Online: Integral Factor, 2.4.9 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Monday, April 29th 2024
Autor
Bandai Namco Entertainment Inc.

https://www.bandainamcoent.co.jp/

Sword Art Online: Integral Factor dla Android

2.4.9

Bandai Namco Entertainment Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.4.9 Sword Art Online: Integral Factor. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama