Reklama

The Sims FreePlay

5.81.0

Electronic Arts(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Recenzja gry: The Sims FreePlay

The Sims FreePlay to rozwinięta gra wideo do symulacji życia opracowana przez EA Mobile i wydana później przez Firemonkeys Studios. Jest to pierwsza tego rodzaju gra, która oferuje graczom możliwość gry dowolną postacią w tej wieloaspektowej darmowej grze symulacyjnej. Podróżując po wirtualnym świecie, odkryjesz nowe domy, miejsca pracy, lokalizacje sklepów i inne miejsca, w których możesz udekorować swoje mieszkanie lub dom. Poznasz także nowych ludzi i zaczniesz tworzyć relacje. Czy masz to, czego potrzeba, aby odnieść sukces w wirtualnym świecie The Sims? Jeśli tak, możesz zapytać „Jak grać w The Sims FreePlay?”

Chociaż The Sims FreePlay nie oferuje tak dużej ilości treści, jak niektóre inne główne gry sims, wprowadza kilka rzeczy, które sprawiają, że granie jest tak przyjemne. Po pierwsze, gracze odkryją, że przy podejmowaniu decyzji o wyborze ścieżki umiejętności mają szeroki wachlarz możliwości. Różne ścieżki umiejętności obejmują wybory zawodowe i punkty społeczne, które wpływają na wiele decyzji, które będziesz musiał podejmować w ciągu dnia. Po odblokowaniu każdej ścieżki umiejętności będziesz musiał zdecydować, ile czasu poświęcić na rozwijanie każdej umiejętności, zanim przejdziesz do następnej.

Niektórzy gracze wolą po prostu cieszyć się trybem darmowej gry, ale jest też kilka osiągnięć, które są nagradzane za pomocą funkcji darmowej gry. Niektóre z nich to „odkrywanie tajemnicy centrum celebrytów”, „łapanie największych ryb” i „wydawanie największych pieniędzy na symulatory”. Te osiągnięcia odblokowują dodatkową zawartość, taką jak nowe fryzury, ubrania, akcesoria i nie tylko, dla twojej wirtualnej postaci. Ta lista osiągnięć obejmuje szeroki zakres wyborów, w zależności od odblokowanych punktów stylu życia, i czasami może być trudne do zdobycia w tradycyjny sposób.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
The Sims FreePlay, 5.81.0 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Wednesday, November 29th 2023
Autor
Electronic Arts

https://www.ea.com

SHA-1:
a6b6710548649ed9f12b5cc7de5f375d4982e147
Filename:
com-ea-games-simsfreeplay-row-5081000-66520800-00f1eb13fc19e1290642b3c6ef19cc53.apk

The Sims FreePlay

5.81.0

Electronic Arts(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 5.81.0 The Sims FreePlay. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama