Reklama

Thomas Friends: Go Go Thomas

2024.1.0

Budge Studios(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Go Thomas, ekscytująca nowa gra na telefon z Androidem

Thomas and Friends: Go Thomas to nowa, zabawna gra dla tych, którzy lubią grać w gry z Tomkiem i przyjaciółmi na platformę Android. Ta najnowsza wersja gry daje graczom szansę na śledzenie Thomasa, bardzo psotnej gęsi, która znajduje przygody w wielu ekscytujących miejscach, takich jak dziwna posiadłość, w której znajduje się magiczny Pudding Pals, i pomaga Thomasowi i jego przyjaciołom rozwiązać każdą nową zagadkę . Możesz pomóc Thomasowi rozwiązać każdą zagadkę, wybierając najlepszą ścieżkę w zależności od tego, gdzie ukryty jest przedmiot. Różne miejsca są pięknie ilustrowane pięknymi kolorowymi obrazami, a psotna natura Thomasa jest uchwycona w różnych pozach, które pokazuje podczas odkrywania obiektów. Ta najnowsza wersja Tomka i przyjaciół to świetny sposób na poszerzenie swojej miłości do Tomka i granie w ekscytujące nowe gry na smartfonie!

Thomas and Friends: Go Thomas to nie tylko przypadek Thomasa, który podejmuje nowe wyzwania, jak każda tradycyjna gra z Thomasem. W rzeczywistości wykracza to daleko poza to, gdy pomagasz Thomasowi i jego przyjaciołom znaleźć drogę przez każdą interesującą lokalizację. Niektóre lokacje są wydarzeniami, w których rozwiązywane są zagadki, wymagające użycia dziwnych mocy Thomasa, aby rozwiązać zagadki i łamigłówki. Inni czekają, aż się ukształtujesz i spróbujesz bronić Thomasa i przyjaciół przed łobuzami, złodziejami i innymi niebezpieczeństwami. Są też takie, z którymi nie ośmielisz się zadzierać...

Gdy grasz w Go Thomasa, możesz wczuć się w ducha przygód Thomasa, dając mu zadania do wykonania, takie jak poszukiwanie zakopanego skarbu lub odnalezienie zagubionej owcy w lesie. Jeśli ci się nie uda, Tomasz dokona kolejnego apelu swoich przyjaciół, aby spróbować ponownie, a za każdym razem, gdy pojawi się porażka, możesz próbować ponownie, aż ci się uda. Ta niekończąca się rozgrywka sprawia, że Go Thomas jest jedną z najbardziej zabawnych i wciągających aplikacji na smartfony wszech czasów.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Thomas Friends: Go Go Thomas, 2024.1.0 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, June 7th 2024
Autor
Budge Studios

https://budgestudios.com

SHA-1:
c3fbec4f40f73dc6c7a0e67d1aa1ba9204f53087
Filename:
com-budgestudios-thomasandfriendsgogothomas-921-67087667-f87cf6fcfa5df28666203afb8935b191.apk

Thomas Friends: Go Go Thomas

2024.1.0

Budge Studios(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2024.1.0 Thomas Friends: Go Go Thomas. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama