Reklama

µTorrent- Torrent Downloader dla Android

8.2.5

BitTorrent Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Bezpieczny, szybki i lekki program do pobierania torrentów

uTorrent downloader to darmowa, szybka, lekka i bezpieczna aplikacja do pobierania torrentów i linków magnetycznych na urządzenie mobilne. Nie ma żadnych ograniczeń rozmiaru ani prędkości do tego, co pobierasz. uTorrent jest wyposażony w funkcję tryb tylko Wi-Fi, która umożliwia użytkownikom oszczędzanie danych poprzez pobieranie tylko podczas korzystania z Wi-Fi.

uTorrent jest również wyposażony w zintegrowany Biblioteka multimediów umożliwiająca użytkownikom odtwarzanie muzyki i plików audio. Użytkownicy mają również dostęp do szerokiej gamy pakietów BitTorrent. Chociaż downloader uTorrent jest bezpłatny, użytkownicy mogą zdecydować się na uaktualnienie do wersji Pro, aby odblokować opcje oszczędzania baterii. Alternatywy dla uTorrent to BitTorrent i BitLord.

Jak działa downloader uTorrent

Korzystanie z uTorrent jest łatwe. Wprowadzasz zapytanie w przeglądarce, aby znaleźć pliki torrent, które chcesz pobrać. Następnie możesz otwierać pliki i łącza w telefonie uTorrent, aby je pobierać bez ograniczeń prędkości i rozmiaru. Chociaż darmowa wersja będzie więcej niż wystarczająca dla większości użytkowników, możesz wybrać bez reklam wersję Pro.

Reklama

uTorrent jest wyposażony w funkcję, która pozwala użytkownikom wstrzymywać pobierania lub umieszczania jednego lub wielu torrentów. Po zakończeniu pobierania torrenta użytkownicy mogą wybrać odtwarzanie swoich plików audio lub muzycznych w zintegrowanym odtwarzaczu multimedialnym. Jednak nie wszystkie multimedia będą odtwarzane w aplikacji uTorrent, ponieważ nie zawiera ona odtwarzacza multimediów.

Wybieranie lokalizacji, do której trafią Twoje pliki do pobrania

Możesz wybrać, gdzie będą pobierane torrenty istnieją, gdy chcesz rozpocząć pobieranie za pomocą wyskakującego okienka „Pobierz lokalizację”. Następnie możesz przejść do folderu, w którym chcesz pobrać, dotykając monitów "OK", a następnie "Dodaj". Jednak uTorrent nie obsługuje zapisywania na kartach SD.

Jeśli pobieranie już się rozpoczęło i chcesz zmienić jego lokalizację, możesz kliknąć torrent, który Cię poprowadzi na stronę „Pliki”. Następnie będziesz musiał kliknąć stronę „Szczegóły” i dotknąć „Lokalizacja pobierania”, aby przejść do miejsca, w którym chcesz przenieść swoje torrenty. Kliknij opcję „Zapisz”, aby zakończyć działanie.

Czy mogę przyspieszyć moje torrenty

Jednym z typowych problemów, z jakimi może się spotkać, jest niepobieranie się torrentów lub powolne pobieranie . Niektóre z przyczyn mogą być spowodowane tym, że torrent ma małą liczbę nasion, co oznacza, że nie był często udostępniany. Rozwiązaniem jest wtedy szukanie torrentów z wieloma seederami. Możesz także sprawdzić połączenie sieciowe.

Jeśli torrenty nie są pobierane, możesz wyłączyć „tryb tylko Wi-Fi”, jeśli nie jesteś w sieci Wi-Fi. Jeśli Twoja aplikacja uTorrent ciągle się zawiesza, możesz spróbować Wyczyścić dane i ponownie uruchomić. Jeśli to nie zadziała, możesz spróbować odinstalować i ponownie zainstalować aplikację.

Bezpłatny klient BitTorrent, który jest szybki i lekki

Jeśli szukasz szybkiej, bezpiecznej i bezpiecznej aplikacji do pobierania torrentów i linków magnetycznych, nie możesz się pomylić Narzędzie do pobierania uTorrent.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
µTorrent- Torrent Downloader, 8.2.5 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Język:
Angielski
Dostępne języki:
  • Angielski,
  • Rosyjski,
  • Włoski,
  • Francuski,
  • Hiszpański,
  • Arabski,
  • Turecki,
  • Koreański
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Wednesday, April 17th 2024
Autor
BitTorrent Inc.

http://www.utorrent.com/utorrent-android

Dostępne również na innych platformach

µTorrent- Torrent Downloader dla Android

8.2.5

BitTorrent Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 8.2.5 µTorrent- Torrent Downloader. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama