Reklama

Vimeo

10.8.0

Vimeo(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Vimeo dla Androida - Użyj tej strony, aby pobrać darmowe filmy z Vimeo!

Vimeo to niezwykle popularna aplikacja do udostępniania i przeglądania filmów, która ma również dostęp do bardzo popularnego serwisu społecznościowego Facebook. Vimeo na Androida ma schludnie wyglądający interfejs i jest bardzo łatwy w użyciu. Aplikacja umożliwia oglądanie dużej biblioteki wysokiej jakości filmów z różnych kategorii z zaawansowaną, inteligentną funkcją wyszukiwania. Po stronie aplikacji Vimeo znajduje się również obszar, w którym można znaleźć wszystkie przesłane przez Ciebie filmy. Ułatwia to lokalizowanie i oglądanie własnych filmów na YouTube, Vimeo, Livestream, MetaCafe itp. Wszystkie wymienione witryny internetowe mają miliony użytkowników i dużą ilość treści przesyłanych każdego dnia.

Istnieją dwa różne sposoby pobierania Vimeo na urządzenie z Androidem, jeden to program komputerowy, a drugi to zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych wersja Vimeo. Jeśli nie wiesz, jak przenosić aplikacje między urządzeniami, wersja na komputer jest naprawdę zalecaną metodą. Powodem jest to, że istnieje wiele różnic między sposobem działania tych dwóch aplikacji, a wyniki są zwykle zupełnie różne. Korzystając z programu komputerowego, zasadniczo pobierasz całą bibliotekę Vimeo bezpośrednio na swój telefon, co oznacza, że możesz oglądać wszystkie swoje filmy bezpośrednio z komputera lub dowolnej innej lokalizacji z dostępem do Internetu.

Jeśli jednak chcesz obejrzeć konkretny film na telefonie, musisz użyć aplikacji na Androida, która została zaprojektowana specjalnie do tego celu. Aplikacja na Androida działa jak program komputerowy, jednak zamiast pobierać całą bibliotekę Vimeo na telefon, pobiera tylko wybrane filmy. Możesz także sortować swoje filmy według tagów, tytułu i wielu innych informacji dzięki aplikacji na Androida, dzięki czemu jest to idealne Vimeo na Androida. A ponieważ Vimeo jest po prostu niesamowitą stroną internetową, korzystanie z aplikacji na Androida jest tylko wisienką na torcie.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Vimeo, 10.8.0 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, June 7th 2024
Autor
Vimeo

http://vimeo.com

SHA-1:
316662cc98932aa60a4fdef6eda405f5eb5440fc
Filename:
com-vimeo-android-videoapp-3695398-67569561-0ea70452719c2cb53a661ecb9d5b6ac6.apk

Vimeo

10.8.0

Vimeo(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 10.8.0 Vimeo. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama