Reklama

Word Search Games in english

10.35

AppQuiz(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Graj w gry wyszukiwania słów w języku angielskim

Istnieje wiele aplikacji na Androida, które zapewniają te same podstawowe funkcje, co popularne gry wyszukiwania słów w języku angielskim. Zauważysz, że niektóre z nich zostały również opracowane przez AppQuiz. Jeśli więc jesteś zainteresowany graniem w takie gry, nie musisz iść nigdzie indziej, wystarczy wejść na stronę AppQuiz, a znajdziesz wiele takich gier na swój telefon. Niektóre z najbardziej interesujących to ćwiczenie Word Search by Brain oraz Word Search by Color & Writing, które są zabawne. Jeśli kochasz język angielski, z pewnością te aplikacje są bardzo edukacyjne i przydatne.

Aplikacje na Androida, które wszyscy kochamy najbardziej, to te, które zapewniają darmowe gry lub aplikacje, które zapewniają mieszankę ekscytującej wciągającej gry logicznej z grą w języku angielskim. Twórcy tych aplikacji, aby zrozumieć potrzeby i wymagania użytkowników, dlatego stale aktualizują swoje aplikacje o najnowsze funkcje. Jak być może wiesz, na całym świecie są setki milionów użytkowników Androida i prawie nie ma nikogo, kto nie posiada smartfona. Dlatego twórcy tych aplikacji regularnie tworzą nowe i ekscytujące aplikacje, które zapewniają użytkownikom doskonałe wrażenia z gry. Wiele z tych popularnych aplikacji zostało nawet zainspirowanych słynnymi grami wyszukiwania słów w języku angielskim, z których nadal korzystają miliony ludzi na całym świecie.

Jeśli więc szukasz przygody w języku angielskim lub chcesz poprawić swoją znajomość języka angielskiego, najlepszym sposobem na to jest pobranie jednej z popularnych gier wyszukiwania słów w języku angielskim, które są dostępne w Android Market na bardzo rozsądna cena. Bardzo łatwo jest znaleźć te aplikacje, ponieważ są one dostarczane przez wielu programistów programistów, którzy tworzą te aplikacje w wolnym czasie w ramach eksperymentu. Jeśli jednak planujesz zainwestować trochę pieniędzy w te aplikacje, zawsze możesz wypróbować płatną wersję tej niesamowitej gry w odgadywanie słów. Obie wersje mają tę samą wciągającą grę logiczną z wieloma opcjami i poziomami, dzięki czemu możesz być tak dobry, jak zawodowy mówca po angielsku, jeśli zastosujesz odpowiednią strategię.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Word Search Games in english, 10.35 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, July 5th 2024
Autor
AppQuiz

http://www.edujoy.es

SHA-1:
3edb9a8b8fa5df086fe4383b005d38f8a2322636
Filename:
com-edujoy-word-search-1035-68179448-3148e094580e6b5a4d161981144b630c.apk

Word Search Games in english

10.35

AppQuiz(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 10.35 Word Search Games in english. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama