Reklama

Xiaomi Cloud

12.1.0.10

Xiaomi Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Bezpłatna pamięć masowa w chmurze dla urządzeń Xiaomi

Aplikacja Xiaomi Cloud na Androida zapewnia łatwy i bezpieczny sposób przechowywania i przesyłania danych między urządzeniami Xiaomi za darmo. Możesz skorzystać z rozwiązania przechowywania w chmurze firmy Xiaomi do tworzenia kopii zapasowej danych, kontaktów, tekstów i ustawień. Niezależnie od tego, czy chodzi o codzienne użytkowanie, czy o szybką konfigurację nowego urządzenia, Xiaomi Cloud ułatwia to.

Jeśli zainwestowałeś w ekosystem Xiaomi, aplikacja Xiaomi Cloud

strong> to intuicyjny sposób uzyskiwania dostępu do danych, gdziekolwiek jesteś i niezależnie od rodzaju posiadanego urządzenia. Do przechowywania i udostępniania danych Titanium Backup i ShareMe to alternatywy, które warto rozważyć.

Reklama

Pojemność pamięci

Po skonfigurowaniu nowego konta Xiaomi otrzymujesz5 GB miejsca za darmo. Jednak wraz z coraz lepszymi aparatami w smartfonach wszystkie te piękne zdjęcia zajmują dodatkowe miejsce. W tym kontekście łatwo zauważyć, że 5 GB nie wystarczy na długo.

Jeśli potrzebujesz więcej miejsca, możesz dokupić dodatkowe 20 GB. Przechodząc przez proces zakupu, możesz wybrać 3, 6 lub 12-miesięczną subskrypcję. Będziesz także mógł wybrać dane, które synchronizujesz z chmurą, takie jak kontakty, wiadomości i zdjęcia.

Udostępnianie treści

Xiaomi Cloud sprawia, że udostępnianie jest niesamowicie łatwe zdjęcia z przyjaciółmi i rodziną. Bez względu na to, jakiej platformy lub przeglądarki używają, wszystko, czego potrzebują, to połączenie internetowe. Możesz wysłać im specjalny link do Twojego albumu fotograficznego w wiadomości lub po prostu zeskanować kod QR na Twoim telefonie. Następnie mogą uzyskać do nich dostęp ze wszystkich podłączonych urządzeń.

Po udostępnieniu albumu każdy może dodawać do niego zdjęcia, co jest o wiele wygodniejsze niż odbieranie ich w różnorodność aplikacji do obsługi wiadomości e-mail, SMS-ów i wiadomości.

Przesyłanie danych

Jeśli musisz skonfigurować nowy telefon Xiaomi, dzięki Xiaomi Cloud jest to szybkie i proste . Po prostu podłącz swoje nowe urządzenie do internetu, zaloguj się na swoje konto Mi, a będziesz mógł zsynchronizować swoje kontakty, teksty, ustawienia i zawartość.

Przechowuj swoje dane

Aplikacja Xiaomi Cloud na Androida jest wyjątkowo wygodna, jeśli masz urządzenie Mi. Jeśli chcesz przenieść swoje kontakty, teksty, ustawienia i treści oraz zarządzać swoimi danymi z dowolnego miejsca, zdecydowanie warto zainstalować aplikację i zasubskrybować dodatkowe miejsce w chmurze.

Jednak nasza główna krytyka to 5 GB pamięć jest ledwo wystarczająca nawet dla najbardziej okazjonalnego użytkownika. 

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Xiaomi Cloud, 12.1.0.10 dla Android
Wymagania:
  • Android 7.0,
  • Android 9.0,
  • Android 8.0,
  • Android 6.0
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Xiaomi Inc.

http://www.xiaomi.com

SHA-1:
0db80357800515d03e982f1725a7ded30324ed68
Filename:
Xiaomi_Cloud_v12.1.0.10.apk

Xiaomi Cloud

12.1.0.10

Xiaomi Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 12.1.0.10 Xiaomi Cloud. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama