Reklama

4x4 Offroad Race dla Windows

1.35

Game Hit Zone

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Graj w ekstremalnych warunkach pogodowych, aby wziąć udział w ostatecznym wyścigu 4x4 Offroad

Niszczenie pól i przebijanie się przez przeszkody na nierównej, otwartej drodze to właśnie to, co ma do zaoferowania nowa wersja popularnego pojazdu terenowego. Nowa wersja gry, która trafiła na półki sklepowe we wrześniu 2021 roku, jest obecnie jedną z najlepiej sprzedających się gier na PC w tym roku. W rzeczywistości został doceniony przez krytyków i graczy na całym świecie za realistyczną grafikę i efekty dźwiękowe, a także czystą przyjemność, jaką daje napompowanie adrenaliny podczas jazdy po torach i terenie. Jeśli szukasz adrenaliny podczas jazdy, sprawdź wersję dla systemu Windows.

Gra oferuje oszałamiającą grafikę i oferuje graczom mnóstwo okazji do wypróbowania umiejętności jazdy niezbędnych do zmierzenia się z potężnym i potężnym zespołem Infection. Możesz dostosować swój pojazd za pomocą potężnych pojazdów z napędem na cztery koła, które mogą poradzić sobie z każdym rodzajem terenu, w tym piaskiem, błotem, śniegiem i skałami, gdy pokonujesz okropne drogi. Możesz użyć wielu niesamowitych ciężarówek i SUV-ów, aby wyrzucić przeciwników z ukrycia i zdominować wyścigi. Dzięki unikalnej technologii jazdy terenowej, która napędza pojazdy w grze, emocje są podwojone.

Gra podzielona jest na kilka różnych odcinków, z których każdy zawiera inny pojazd niż w oryginalnej grze. Rozpoczynasz grę, wybierając zespół trzech ciężarówek i sześciokołowych pojazdów terenowych, aby zmierzyć się z Infection Team, który ściga się o tytuł najlepszego kierowcy terenowego na świecie. W miarę postępów w sezonie napotkasz ekstremalne warunki pogodowe, które mogą całkowicie zepsuć Twój plan. Niektóre z nich to trujący gaz, zdradzieckie strumienie, trujące klify i radioaktywne żyły rudy. Bardziej wymagające odcinki zawierają dodatkowe przeszkody, które należy pokonać, zanim będzie można rozegrać ostatni rozdział gry. Możesz nawet zmienić poziom trudności każdego odcinka według własnego uznania!

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
4x4 Offroad Race, 1.35 dla Windows
Wymagania:
  • Windows XP
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Game Hit Zone

http://www.gamehitz1.com

4x4 Offroad Race dla PC

1.35

Game Hit Zone

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.35 4x4 Offroad Race. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama