Reklama

Adobe Photoshop CS4 update dla Windows

11.0.2

Adobe(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Jak działa łatka Adobe Photoshop CS4?

Aktualizacje Adobe Photoshop CS4 to wyjątkowa aktualizacja, która właśnie została stworzona, aby płynnie działała z Adobe Photoshop CS4 jako zamiennikiem Photoshop CS3. Ta aktualizacja zapowiada się niezwykle łatwa w instalacji, a także oferuje szereg nowych ulepszeń, które niektóre osoby mogą uznać za niezwykle pomocne. Większość osób, które zamierzają przeprowadzić aktualizację, przekona się, że mogą teraz mieć wiele nowych narzędzi, których mogą użyć, aby ich obrazy wyglądały znacznie lepiej. Jednym z największych dodatków, jakie możesz uzyskać dzięki temu ulepszeniu, jest fakt, że będziesz mógł połączyć wszystkie swoje warstwy w jedną. Połączenie warstw w jeden pozwala zobaczyć wszystkie obrazy w warstwach, co daje świetne narzędzie do manipulacji obrazami, którego możesz użyć, aby każdy obraz wyglądał tak dobrze, jak to możliwe.

Jedną rzeczą, o której wiele osób chce wiedzieć po zainstalowaniu aktualizacji, jest to, czy program stanie się niestabilny. Po zainstalowaniu aktualizacji programu Adobe Photoshop CS4 przez niektórych i rozpoczęciu korzystania z programu zauważają, że ich komputer staje się bardzo wolny. Nawet po całkowitym odinstalowaniu programu szybkość komputera nie wydaje się wcale się poprawiać. Jednak ważne jest, abyś wiedział, że jest to całkowicie normalne. Po pobraniu programu istnieje wiele plików, które należy odinstalować z komputera. Odinstalowanie plików spowoduje umieszczenie dużej ilości śmieci w rejestrze, co może spowodować bardzo powolne działanie komputera.

Odkąd Adobe Photoshop CS4 jest wyposażony w narzędzie do edycji obrazów, ludzie zastanawiają się, dlaczego powinni płacić za Adobe Photoshop, jeśli mogą korzystać z programu za darmo. To prawda, że Adobe Photoshop CS4 jest oferowany za darmo tylko za pośrednictwem strony internetowej Adobe Photoshop, jednak funkcje, które zawiera program, są na najwyższym poziomie. Wiele osób odkryło, że Adobe Photoshop CS4 może być używany tak łatwo, jak Microsoft Word, Paint czy InDesign. Nie musisz płacić setek dolarów, aby nauczyć się korzystać z Adobe Photoshop, co czyni go jednym z tańszych programów do zakupu. Jednak przed pobraniem aktualizacji należy zawsze upewnić się, że na komputerze nie ma wirusów ani programów szpiegujących, ponieważ jeśli stanie się to problemem, cenne zdjęcia lub dzieła sztuki nie będą już chronione.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Adobe Photoshop CS4 update, 11.0.2 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 7
Język:
Angielski
Dostępne języki:
  • Angielski,
  • Włoski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Adobe

http://www.adobe.com/

Adobe Photoshop CS4 update dla PC

11.0.2

Adobe(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 11.0.2 Adobe Photoshop CS4 update. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama