Reklama

Backup4all Professional dla Windows

7.1.306

Softland(Wersja testowa)

Ocena użytkownika4

Reklama

Backup4all Professional to wielokrotnie nagradzany program do tworzenia kopii zapasowych systemu Windows, który został zainstalowany i używany na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, a firma za nim działa od 17 lat, dzięki czemu cieszy się dość dobrą reputacją.

Backup4all Professional działa, chroniąc wszystkie twoje cenne dane przed częściową lub całkowitą utratą, automatyzując wszystkie zadania tworzenia kopii zapasowych oraz stosując wysokiej jakości ochronę hasłem i automatycznie kompresując wszystko, aby zaoszczędzić cenne miejsce.

Jedną z głównych cech Backup4all Professional jest to, że może również pomóc chronić dane przed tak nikczemnymi zagrożeniami online, jak WannaCry i innym złośliwym oprogramowaniem Ransomware. Dzięki temu pomaga także chronić się przed innymi złośliwymi programami, takimi jak wirusy, dzięki opcji tworzenia kopii zapasowych danych w urządzeniach pamięci online, takich jak Google Drive, Microsoft OneDrive i Amazon Cloud, na przykład.

Backup4all Professional umożliwia także tworzenie kopii zapasowych na dyskach lokalnych i sieciowych. I oczywiście jest obsługiwane szyfrowanie SSL, a także rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych na dyskach CD / DVD / Blu-ray i innych nośnikach wymiennych, takich jak USB itp.

Backup4all Professional może również tworzyć kopie zapasowe otwartych / zablokowanych plików i ma sprytną automatyczną możliwość wykonywania pełnych, różnicowych, przyrostowych, lustrzanych i inteligentnych kopii zapasowych.

Chociaż Backup4all nie jest przeznaczony dla niedoświadczonych użytkowników, jest dobrym narzędziem dla każdego, kto chce mieć pewność, że ich kopie zapasowe są w dobrych rękach. Zaawansowane funkcje, takie jak możliwość ustawiania filtrów plików i planowania automatycznego wykonywania kopii zapasowych, powinny być mile widziane użytkownicy profesjonalni.

Sprawdzanie, które pliki zostały zmienione od czasu ostatniej kopii zapasowej lub czytanie statystyk dotyczących następnego wykonania kopii zapasowej, są w pełni dostępne i mogą zapewnić świat dostrzegalnych danych w celu informowania i analizowania procedur tworzenia kopii zapasowych.

Interfejs jest dość łatwy w nawigacji i można go przeglądać za pomocą menu kontekstowego lub widoku drzewa.

Backup4all Professional jest również w pełni załadowany z obsługą ZIP64 i tworzy standardowe pliki zip, umożliwiając dostęp do nich za pomocą dowolnego narzędzia kompatybilnego z zip. Jak można się spodziewać, Backup4all Professional wykorzystuje wszystkie różne warianty szyfrowania AES, a mianowicie 128 192 i 256-bitowe, a także umożliwia tworzenie kopii zapasowych bloków.

Backup4all Professional ułatwia także śledzenie kopii zapasowych. Kopie zapasowe są śledzone i łatwe do przywrócenia dowolnej wersji lub dowolnej części pliku lub folderu.

Backup4all Professional również automatycznie testuje pliki kopii zapasowych, abyś wiedział, że nie tworzysz kopii zapasowej w powietrzu, a wszelkie problemy zostały zidentyfikowane, abyś wiedział, że Twoje dane są bezpieczne i że wykonano kopie zapasowe.

Powiadomienia e-mail oznaczają również, że możesz być zdalny z procesu tworzenia kopii zapasowej i mieć wczesne ostrzeżenie w przypadku awarii.

Wreszcie, Backup4all Professional ma własną wbudowaną obsługę nagrywania płyt CD / DVD i działa w następujących wersjach systemu Windows: 10/8/7 / Vista / 2008 / XP.

Techniczne

Tytuł:
Backup4all Professional, 7.1.306 dla Windows
Wymagania:
 • Windows 98,
 • Windows Vista,
 • Windows 2003,
 • Windows 10,
 • Windows 8,
 • Windows XP,
 • Windows 2000,
 • Windows 7
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Monday, July 23rd 2018
Autor
Softland

https://www.softlandro.com

SHA-1:
4648d30273dfcd11ee1ca6a614569913c4120663

Backup4all Professional dla PC

7.1.306

Softland(Wersja testowa)

Ocena użytkownika4

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 7.1.306 Backup4all Professional. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama