Reklama

Command & Conquer: Yuri's Revenge RA2YR Enhanced Mod dla Windows

4.29

Trufales(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Command & Conquer: Ulepszony mod Yuri's Revenge

Polecenie i amp; Conquer: Yuri's Revenge to nowa gra ukrytych przedmiotów od Big Fish Games. Bezpłatną wersję gry można pobrać z Internetu. Gra została wydana po raz pierwszy w kwietniu 2021 roku i zapowiada się jako jedna z najlepszych gier RTS wszech czasów. W tej nowej wersji możesz grać jako tajny agent, który tropi i zabija osławionego przywódcę Yai, Yuri. Jest kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć przed rozpoczęciem gry w Command & Conquer: Yuri's Revenge: Po pierwsze, aby wiedzieć, że gra jeszcze się nie zakończyła, otrzymasz kilka misji do wykonania, zanim zostanie ukończona, i będziesz musiał wykonać wszystkie zadania, zbadać mapę i walczyć z przeciwnikami, aby wygraj.

Jeśli naprawdę chcesz cieszyć się grą, upewnij się, że masz system dźwiękowy podłączony do komputera osobistego, szybkie łącze internetowe i kopię bezpłatnego programu Windows Movie Maker (nie winiety). Dobrą strategią jest rozpoczęcie od zbudowania swojej gospodarki przed rozpoczęciem walki. Pierwsze dwie misje zajmują trochę czasu, więc zachowaj swoje strategie na później. Jeśli uważasz, że nie możesz wymyślić strategii pokonania szefów, nie martw się; zawsze możesz wrócić do początku i zacząć od nowa.

Pomimo wielu problemów, warto zagrać w tę darmową grę. To pierwsza misja w grze, która jest prawie jak krótki film, w którym możesz szpiegować wrogów za pomocą ukrytego nagrania. Historia jest bardzo ciekawa i ma kilka zakończeń, w zależności od twoich działań w trakcie gry. Jeśli podobało Ci się Command & Conquer: Yuri's Revenge, prawdopodobnie ten mod też ci się spodoba.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Command & Conquer: Yuri's Revenge RA2YR Enhanced Mod, 4.29 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 10,
  • Windows 8,
  • Windows 8.1,
  • Windows 7
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Trufales

https://www.moddb.com/members/trufales

SHA-1:
c21848d5772de0ffcdc11a70bf452c2c313194fc
Filename:
RA2YRE429_installer.zip

Command & Conquer: Yuri's Revenge RA2YR Enhanced Mod dla PC

4.29

Trufales(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 4.29 Command & Conquer: Yuri's Revenge RA2YR Enhanced Mod. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama