Reklama

Plague Inc: Evolved dla Windows

1.0

Ndemic Creations(Płatność)

Ocena użytkownika8

Reklama

Gra strategiczna dotycząca choroby

Plague, Inc: Evolved to gra strategiczna stworzona przez firmę Ndemic Creations. W tej grze komputerowej Twoim celem jest stworzenie wirusa lub bakterii, które są wystarczająco silne, aby zgładzić całą rasę ludzką. Odbywa się to poprzez połączenie różnych objawów i cech, aby zapobiec ich wyleczeniu. Istnieją dwadzieścia trzy unikalne scenariusze, w których możesz leczyć swoje choroby samodzielnie lub w trybie kooperacji. Tryb współpracy umożliwia dwóm graczom łączenie chorób i tworzenie zupełnie nowych genów. Możesz także zdecydować się na grę przeciwko sobie. Wygrywa gracz, który zainfekuje najwięcej ludzi. 

Rozgrywka

Plague Inc: Evolved jest częścią serii Plague firmy Ndemic Creations, inspirowanej wielkimi grami strategicznymi, w których pokonujesz przywódców i obalasz ich królestwo. Zamiast walki fizycznej Plague, Inc. skupia się na walce biologicznej. Jako bazę możesz użyć bakterii, wirusów, grzybów, pasożytów, prionów, nanowirusów i broni biologicznej. Nowi gracze mogą wybrać tylko te bakterie, które mają najniższy poziom zagrożenia. W miarę postępów w grze odblokujesz kolejne sześć plag. Każdy z nich jest bardziej agresywny od drugiego. 

Gra zaczyna się od wyboru kraju, z którego ma pochodzić choroba. Możesz wybrać kraj losowo, ale jeśli chcesz stworzyć strategię taktyczną, najlepiej wybrać taki, w którym twoja choroba może się rozwijać. Oznacza to, że powinieneś wziąć pod uwagę klimat, populację i zasoby kraju. Na przykład wybór Korei Południowej może być zarówno korzystny, jak i szkodliwy. Ma zimny klimat, w którym bakterie mogą się rozwijać, ale ma też wiele zasobów, które mogą pomóc im znaleźć lekarstwo. 

Reklama

Dżuma przeniesie się z kraju do kraju sama. Za każdym razem, gdy to zrobi, otrzymasz punkty w postaci DNA. Musisz wykorzystać te punkty do zakupu ulepszeń kodu genetycznego. Można go również użyć do zakupu transmisji, symptomów i zdolności. W sumie pomogą ci one zwiększyć wskaźnik infekcji, śmiertelność i bierną odporność. Im szybciej zmutujesz wirusa, tym trudniej będzie krajom znaleźć lekarstwo. 

Wymagania systemowe

Plague, Inc: Evolved to lekka gra, która jest zgodna z większością komputerów konsumenckich z następującymi wymaganiami systemowymi: 

System operacyjny: Windows 8 lub Windows 10

Procesor:  Procesor dwurdzeniowy 2,0 GHz do dwurdzeniowy i5 3,0 GHz lub odpowiednik

Pamięć: 1 GB do 2 GB pamięci RAM

Grafika: 512 MB zintegrowanej grafiki lub 1 GB Nvidia GeForce GTX 650 Radeon HD 3600  ;

Pamięć: 1 GB wolnego miejsca

Pamiętaj, że gra nie obsługuje następujących chipsetów wideo: Intel HD Graphics 3000, Intel GMA X3100, Intel GMA 950

Ekscytująca i wyjątkowa gra symulacyjna

Plague, Inc: Evolved oferuje dynamiczną, ale prostą rozgrywkę dla wszystkich poziomów użytkownika. Styl „kliknij i wskaż” umożliwia każdemu użytkownikowi natychmiastowe rozpoczęcie gry. Korzystanie z popularnych terminów technicznych pomaga również graczom rozpocząć grę bez potrzeby korzystania z samouczka lub przewodnika. Jego lekkie specyfikacje sprawiają, że jest on dostępny zarówno dla zwykłych graczy, jak i oddanych graczy. 

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Plague Inc: Evolved, 1.0 dla Windows
Wymagania:
 • Windows 7,
 • Windows 8.1,
 • Windows 8
Język:
Polski
Dostępne języki:
 • Polski,
 • Angielski,
 • Niemiecki,
 • Hiszpański,
 • Francuski,
 • Włoski,
 • Japoński,
 • Portugalski,
 • Rosyjski,
 • Turecki,
 • Chiński
Licencja:
Płatność
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Ndemic Creations

http://www.ndemiccreations.com

Plague Inc: Evolved dla PC

1.0

Ndemic Creations(Płatność)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.0 Plague Inc: Evolved. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama