Reklama

Compare Two Lists dla Windows

1.1

Vovsoft(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Bezpłatna aplikacja do porównywania tabel

Porównaj dwie listy od Vovsoft to darmowe narzędzie na komputer z systemem Windows. Jego celem jest znalezienie różnic między dwoma oddzielnymi tabelami. Listy mogą zawierać słowa lub liczby. Wersja 1.1 tego narzędzia jest kompatybilna z Windows XP, aż do Windows 10.

Funkcje proste

Pobierz program jako instalator lub jako wersję przenośną. Prosty interfejs użytkownika jest prosty, ponieważ nie potrzebujesz żadnych zaawansowanych umiejętności, aby go obsługiwać. Górny pasek narzędzi oferuje tylko dwie opcje: Plik i Pomoc

W obszarze Plik możesz wybrać Zakończ. Z drugiej strony pomoc umożliwia przesłanie opinii i zapoznanie się z informacjami „O”. To oprogramowanie jest licencjonowane jako darmowe, a w sekcji „Informacje” znajdziesz instrukcje, jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się odinstalować program.

Reklama

Ekran programu jest podzielony na dwa panele, które zawiera listę 1 i listę 2. Załaduj dwa pliki tekstowe, które chcesz porównać lub wklej lub wpisz zawartość dwóch tablic. Naciśnij przycisk porównania i otrzymaj podsumowanie wyników. Oprogramowanie używa ustawionych interakcji (i), ustawionych związków (lub) i ustawionych różnic w celu porównania Twoich wpisów. 

Pamiętaj, aby zaznaczyć, czy w porównaniu rozróżniana jest wielkość liter< /strong> lub nie. Wyświetl przedmioty znalezione w obu aukcjach lub przejrzyj rekordy tylko z jednej. U dołu każdego wpisu znajduje się przycisk, który usunie wszystkie duplikaty z listy.

Po zakończeniu analizy wyników możesz wybrać typ wyniku, który chcesz wyeksportować. Zapisz wyniki jako plik tekstowy i wybierz kodowanie pliku wyjściowego. 

Instalacja oprogramowania

Pobierz bezpłatną aplikację ze strony internetowej Vovsoft . Wyodrębnij zawartość z pliku zip. Po dwukrotnym kliknięciu pliku instalacyjnego „compare2lists.exe” program się otworzy. Jeśli pojawi się ostrzeżenie o błędzie, że system Windows chroni Twój komputer, kliknij „Więcej informacji”, a następnie kliknij „Uruchom mimo to”, aby otworzyć program.

Sprytne narzędzie do porównywania

Porównaj dwie listy to darmowe narzędzie, które pozwala znaleźć różnice między dowolnymi dwiema tabelami. Jest prosty i łatwy w użyciu i umożliwia usuwanie duplikatów w każdej aukcji. Po przeanalizowaniu wyników zapisz je w pliku tekstowym i wybierz kodowanie pliku wyjściowego. 

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Compare Two Lists, 1.1 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8,
  • Windows Vista,
  • Windows 8.1,
  • Windows 7,
  • Windows 10,
  • Windows XP
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Vovsoft

https://vovsoft.com/privacy-policy

SHA-1:
e56fe6b278c9a1fde24d894e8f0e337e684bbb1a
Filename:
compare-two-lists-v1.1.exe

Compare Two Lists dla PC

1.1

Vovsoft(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.1 Compare Two Lists. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama