Reklama

CRIMEHOT dla Windows

1.0

Alec Robbins

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Darmowa gra wizualna science fiction

CrimeHot to bezpłatna powieść wizualna science fiction z elementami komediowymi. Ideą stojącą za tytułem było przekształcenie prawdziwego komiksu w grę, co w zasadzie jest wszystkim, czym jest. Chociaż istnieje kilka innych elementów, z którymi możesz wchodzić w interakcję, spędzisz czas na czytaniu komiksu w środowisku 3D. Jeśli szukasz prawdziwej gry science fiction, możesz wypróbować Hibernated 1 i Brygada Galactic Beacon.

Chociaż głównie czytasz komiks, jest kilka innych rzeczy do zrobienia. Możesz powiększyć każdy panel komiksowy, aby uzyskać lepszy widok projektu lub przeczytać tekst. W tle znajdują się również obiekty 3D, które możesz kliknąć, lub przywołać więcej, aby zabić nudę.

Przeczytaj komiks CrimeHot

Platforma CrimeHot to inteligentny projekt do promowania komiksu, który można kupić online. Możesz pobrać go i przeczytać za darmo w grze lub kupić wersję papierową komiksu science fiction. Zawiera tę samą historię, ale wejdziesz z nimi inaczej.

Reklama

Historia rozgrywa się w przyszłości, kiedy ludzie opuścili Ziemię, aby skolonizować wszechświat. Główny bohater jest złodziejem, a istnieją oszałamiające projekty kreskówek i dialogi. 

Interakcja ze stronami

Interakcja z nimi jest łatwa strony komiksów . Możesz kliknąć na każdy z nich, aby je odwrócić, lub możesz wrócić, jeśli chcesz podsumować. Istnieją również przyciski powiększenia ze szkłem powiększającym, jeśli chcesz bardziej szczegółowo przyjrzeć się konkretnemu okienku.

Przywołaj obiekty

Komiks jest ustawiony w środowisku 3Dz książką wyróżnioną pośrodku. Po odsunięciu komiksu możesz kliknąć inne przedmioty, takie jak klejnoty i lampy. Jest nawet podpis, w którym programista wyjaśnia, w jaki sposób stworzył grę.

Prawdziwy przewracacz stron

CrimeHot nie ma żadnych aspektów rozgrywki w odniesieniu do prawdziwych gier. To bardziej książka osadzona na platformie do gier, w której możesz się bawić, klikając losowe obiekty. 

Wszystko, co naprawdę daje, to możliwośćprzeczytania komiksu za darmo< /strong> z nadzieją, że kupisz fizyczną kopię komiksu. Mimo to mogą znaleźć się fani visual novel, którym się spodoba.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
CRIMEHOT, 1.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8.1,
  • Windows 7,
  • Windows 10,
  • Windows 8
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Alec Robbins

http://alec.land/

CRIMEHOT dla PC

1.0

Alec Robbins

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.0 CRIMEHOT. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama