Reklama

MAME dla Windows

0.249

MAME team(Darmowa)

Ocena użytkownika8

MAME — emulator open source do gier arkadowych

MAME (Mitsubishi Electric lub emulator) to wielozadaniowy framework emulatora napisany w języku asemblera dla PC. Głównym celem MAME jest zachowanie dziesiątek lat historii oprogramowania do gier arkadowych i konsolowych. Przez lata MAME przeszedł wiele iteracji. Ponadto system podstawowy był wielokrotnie modyfikowany, aby umożliwić korzystanie z wielu różnych emulatorów. MAME zostało pobrane miliony razy i jest standardem branżowym do testowania komputerów i gier.

Jedną z najfajniejszych rzeczy w MAME (lub MAMED) jest to, że nie musisz być ekspertem, aby z niego korzystać! MAME jest dostarczany w całości z dokumentacją oraz ogromną ilością dem i innego oprogramowania, które pozwoli Ci szybko rozpocząć emulację różnych konsol i gier. Możesz nawet pobrać plik ROM do starej gry zręcznościowej, aby szybko rozpocząć grę przez Internet. MAME to projekt open source, który jest cały czas aktualizowany i można z niego korzystać bezpłatnie. Ze względu na te czynniki wiele osób stwierdziło, że jest lepszy od starszych emulatorów, takich jak bałagan i płyta emulatora Atari 800.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o MAME i jego działaniu, istnieje kilka witryn, na których znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć. Jednym z najlepszych źródeł informacji jest witryna MAME (mają też świetne forum MAME), na której znajdziesz niektóre z najbardziej pomocnych wskazówek i wskazówek dotyczących korzystania z MAME, aby jak najlepiej wykorzystać swoje gry zręcznościowe. Dostępny jest nawet przewodnik wideo MAME, który pomoże pokazać tajniki oprogramowania i jak najlepiej wykorzystać system. Jeśli więc szukasz nowego sposobu na pokonanie tych gier wideo, sprawdź projekt MAME i pobierz swoją kopię gier zręcznościowych w podróży!

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
MAME, 0.249 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 10,
  • Windows 7,
  • Windows 8,
  • Windows Vista,
  • Windows 8.1
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Wednesday, November 9th 2022
Autor
MAME team

http://mamedev.org/

SHA-1:
42fb542a3f81492ebfd062d0c0e33683ddb73d51
Filename:
mame0249b_64bit.exe

MAME dla PC

0.249

MAME team(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 0.249 MAME. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama