Reklama

Deliver Us From Evil dla Windows

1.0

Galen Games

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Darmowa gra fabularna

Deliver Us From Evil to darmowa gra Otome dostępna w systemie Windows. Gra Otome to gra fabularna, często skierowana do kobiet, w której celem podrzędnym jest nawiązanie relacji z jedną z postaci. Fabuła tej gry koncentruje się wokół anioła wysyłanego w celu zbadania ludzkościpo tym, jak ich prośby zaczynają ciemnieć.

Gra bardzo przypomina inne gry z gatunku Otome, takie jak Haikyuu Otome i Mój świat wciąż płonie. W Deliver Us From Evil śledzimy historię anioła Ariel, która podróżuje na Ziemię w poszukiwaniu odpowiedzi, a ty możeszzadecydować o jej losie.

Grafika i rozgrywka

Ta gra Otome jest pięknie zaprojektowana, a szczegóły, które włożyli w nią programiści, są jasne. Fabuła jest mocna i fascynująca, chociaż jest stosunkowo krótka i zawiera tylko 45 tysięcy słów. Dobrze rozwinięci są też postacie o ciekawych osobowościach, co jest ważne w grach tego gatunku. Rozgrywka jest płynna i sprawia, że chcesz więcej.

Reklama

Dowiedz się więcej o swojej postaci

Ta gra zapewnia dogłębne zrozumienie< /strong> głównej postaci, Ariel. Jej myśli są również stale widoczne dla gracza, zapewniając dalsze wglądy w postać przez cały czas. W grze, która w dużym stopniu opiera się na fabule, to głębokie połączenie z postacią pomaga przyciągnąć gracza i uczynić historię bardziej widoczną.

Zainteresowania miłosne

Istnieją dwa zainteresowania miłosne, które główny bohater może odkryć. Pierwszy to Michael, generał niebios i ten, który wysłał Ariel na jej misję. Drugi to Ace, tajemniczy nieznajomy, który Ariel spotyka na Ziemi. 

Istnieje również potencjalne trzecie zainteresowanie miłością, Keldran< /strong>. Jednak programiści poprosili graczy i fanów gry o niewielką darowiznę na dalszy rozwój. W zamian darczyńcy otrzymają powieść graficzną przedstawiającą historię i postacie.

Anioły, demony i miłość

Jeśli lubisz gry fabularne z piękną grafiką i miłosnymi zainteresowaniami do odkrycia, wypróbuj bezpłatnie grę Deliver Us From Evil w systemie Windows. Zdecyduj o losie anioła i jej zainteresowaniach miłosnych. Fabuła, choć krótka, zapewni ci rozrywkę i sprawi, że będziesz chciał więcej. Zagraj w grę za darmo lub przekaż darowiznę programistom, aby sprawdzić, czy rozkwitnie trzecia miłość Ariel. 

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Deliver Us From Evil, 1.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8.1,
  • Windows 7,
  • Windows 10,
  • Windows 8
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Galen Games

https://galengames.itch.io/dufe

Deliver Us From Evil dla PC

1.0

Galen Games

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.0 Deliver Us From Evil. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama