Reklama

Avast Mac Security

15.7.5

Avast Software(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Światowej klasy bezpieczeństwo i prywatność za darmo

Avast Mac Security to niezwykle bezpieczny i skuteczny program antywirusowy, ponieważ chroni komputer przed wszelkimi formami zagrożeń internetowych, takimi jak oprogramowanie ransomware, wirusy i inne złośliwe oprogramowanie. Oprócz ochrony komputera Mac przed oprogramowaniem ransomware, chroni Twoją prywatność w Internecie i zapewnia bezpieczeństwo urządzeń oraz ich działanie jak nowe. 

W systemie MacOS Avast Premium Security dodaje ochronę przed oprogramowaniem ransomware i powiadomienia w czasie rzeczywistym, gdy nowe urządzenia łączą się z Twoją siecią. Ten bezpłatny program antywirusowy jest zgodny z większością urządzeń z systemem macOS; Avast obsługuje wsteczne wersje systemu MacOS 10.11 (El Capitan). Jeśli na komputerze Mac nie można uruchomić programu El Capitan, rozważ program ProtectWorks AntiVirus, który jest obsługiwany w wersji 10.6 i nowszych (Snow Leopard).

Czy Mac potrzebuje programu antywirusowego?

Od dziesięcioleci komputery Mac cieszą się znakomitą bezpieczeństwo reputacja. Jednym z powodów jest to, że komputery Apple zostały zaprojektowane z solidnymi zabezpieczeniami i kilkoma możliwymi do wykorzystania lukami. Innym powodem jest to, że większość światowej populacji posiada komputery z systemem Windows, więc hakerzy z czarnymi kapeluszami skupili się na wykorzystaniu ich luk w zabezpieczeniach. Jednak ci sami hakerzy zaczynają wykorzystywać protokoły bezpieczeństwa Apple.

Reklama

Ten bezpłatny program antywirusowy dla komputerów Mac zawiera funkcje, takie jak zapobieganie programom szpiegowskim i ranczom, jest lekki , silny i zbudowany do ochrony w czasie rzeczywistym przed stale ewoluującymi zagrożeniami. Wszystkie te możliwości i inne funkcje, w tym Inspektorzy Wi-Fi, są dostarczane przez Avast Free Antivirus dla komputerów Mac i pomagają chronić Twoją prywatność i poufne informacje w Internecie.

W poprzednich wersjach Avast Security Ochrona przed phishingiem została podzielona między filtr na poziomie sieci niezależny od przeglądarki i rozszerzenie przeglądarki dla Chrome. Avast Security dla komputerów Mac nie ma takiej możliwości, ale Avast działa bez niej. Warto zauważyć, że bez rozszerzenia przeglądarki nie będzie można zobaczyć oceny bezpieczeństwa witryny ani blokować modułów śledzących.

Czy Avast skanuje w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania?

Avast Security oferuje kilka typów skanów, aby poprawić bezpieczeństwo komputera Mac. Może nie być tak szybki jak Webroot (który wykonuje pełne skanowanie w 2 minuty i 30 sekund), ale jego ukończenie zajmie średnio od 16 do 30 minut . Byłoby to już głębokie skanowanie, zapewniające, że wszystkie zakamarki urządzenia zostały przeskanowane pod kątem podejrzanej aktywności i wirusów. 

Avast Security nie może automatycznie skanować woluminów wymiennych, ponieważ pojawić się. Będzie to wymagało osobnego, ręcznego skanowania. Nazywane skanowaniem niestandardowym, umożliwia planowanie skanowania i konfigurowanie niektórych szczegółów. Obejmuje to kopie zapasowe Time Machine, uruchamianie skanowania przy zasilaniu z baterii, budzenie Maca w celu zaplanowanego skanowania itp. 

Inspektor Wi-Fi można uruchomić z okna głównego. Podczas tego skanowania nie wykrywa się złośliwego oprogramowania. Zamiast tego zbiera dane na wielu urządzeniach w Twojej sieci i ostrzega o wszelkich problemach z bezpieczeństwem. Raport działa również jako lista wszystkiego, co jest połączone z Twoją siecią, z nazwami i typami przypisanymi do każdego.

Zagwarantuj bezpieczeństwo swojego Maca 

Dodaj dodatkową warstwę ochrony do swojego Maca dzięki Avast Security, ponieważ oszuści produkują dodatkowe złośliwe oprogramowanie. Unikaj złośliwego oprogramowania, złośliwych stron internetowych i podatnych na ataki sieci Wi-Fi, a następnie wzmocnij swoje zabezpieczenia, aby bronić się przed oprogramowaniem ransomware i freeloaderami Wi-Fi.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Avast Mac Security, 15.7.5 dla Mac
Wymagania:
 • Mac OS X
Język:
Polski
Dostępne języki:
 • Polski,
 • Angielski,
 • Arabski,
 • Niemiecki,
 • Hiszpański,
 • Francuski,
 • Włoski,
 • Japoński,
 • Koreański,
 • Holenderski,
 • Portugalski,
 • Rosyjski,
 • Szwedzki,
 • Turecki
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, March 1st 2024
Autor
Avast Software

https://www.avast.com/products-policy

SHA-1:
1e315ab6ebedd489f6c6afa8aeec3ee501f85213
Filename:
avast_security_online.dmg

Avast Mac Security

15.7.5

Avast Software(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 15.7.5 Avast Mac Security. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama