Reklama

Digital Camera Enhancer dla Windows

1.3

MediaChance(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Recenzja wzmacniacza aparatu cyfrowego w systemie operacyjnym Windows

Free Digital Camera Enhancer to wyjątkowy darmowy program dla systemu Windows, który pozwala radykalnie poprawić jakość zdjęć i uzyskać imponujące rezultaty w rekordowym czasie. Chociaż jego interfejs tak naprawdę się nie wyróżnia, rzeczywistość, w której można wyświetlić obraz w taki sam sposób, jak podczas podglądu w programie Windows Media Player, jest niezwykle wygodna w porównaniu różnych efektów każdego narzędzia, takich jak funkcja automatycznego ulepszania. Interfejs użytkownika jest prosty. Istnieją jednak pewne aspekty programu Digital Camera Enhancer, które mogą okazać się przydatne dla niektórych użytkowników. Wpadłem w ręce tego nieuczciwego programu i zacząłem żałować swojej decyzji.

Bezpłatna kamera wykonuje ciężką pracę polegającą na wyeliminowaniu wszystkich dźwięków tła i pozwala na odtwarzanie tylko dźwięku z wybranej kamery. Ta funkcja może być przydatna, jeśli chcesz przetestować funkcję związaną z dźwiękiem, taką jak mikrofon. Oprogramowanie Mediachance pomoże również wyeliminować wszystkie niechciane wyskakujące reklamy, które możesz napotkać podczas korzystania z aparatu, lub wszelkie inne formy wyskakujących reklam. Oprócz usunięcia tych reklam, Mediachance zapewni również stałą szybkość migawki aparatu. Ta funkcja może być przydatna do robienia zdjęć przy słabym oświetleniu.

To bardzo oczywiste, że jest to wyjątkowy program, który znacznie poprawi jakość Twoich zdjęć. Jedynym problemem, jaki widziałem w systemie Windows, jest to, że ciągle wymaga ponownego uruchamiania, aby skorzystać z nowych funkcji. Ten program można bezpłatnie pobrać z poniższego linku. Polecam tę konkretną aplikację aparatu każdemu, kto szuka doskonałego oprogramowania, które zoptymalizuje zdjęcia z aparatu.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Digital Camera Enhancer, 1.3 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 2000
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
MediaChance

http://www.mediachance.com/

SHA-1:
b11347de5cb1b149f9db314ca8934f2f8cb58918
Filename:
digital-camera-enhancer.zip

Digital Camera Enhancer dla PC

1.3

MediaChance(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.3 Digital Camera Enhancer. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama