Reklama

Email Extractor dla Windows

20

Sud Academy(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Czy korzystanie z ekstraktora poczty e-mail jest bezpieczne i bezpłatne?

Chcesz wiedzieć, czy ekstraktor poczty e-mail jest bezpieczny dla Twojego komputera? Sprawdź to - jeśli chcesz wiedzieć, czy ekstraktor poczty e-mail jest bezpieczny dla twojego komputera, czy nie, przeczytaj ten artykuł w całości. Porozmawiajmy o tym, dlaczego ekstraktor poczty e-mail jest bezpieczny i darmowy. Jeśli artykuł Ci się nie podoba, możesz go zostawić i nie martwić się.

Ekstraktor poczty e-mail jest bezpłatny i bezpieczny w użyciu, wystarczy pobrać go z Internetu. Jest to proste oprogramowanie narzędziowe, które wyodrębnia wszystkie wiadomości e-mail do osobnego folderu. Wszystko, co musisz zrobić, to uruchomić aplikację do ekstrakcji i wybrać, gdzie chcesz zapisać e-maile. Użytkownicy mogą wybrać opcję Zapisz jako typ, a nowy folder zostanie utworzony na pulpicie lub w lokalizacji tymczasowej. Jeśli nie masz pewności, gdzie zapisać e-maile, po prostu kliknij „zapisz jako”, a wybrane wiadomości zostaną wyodrębnione.

Ten program może działać doskonale ze wszystkimi wersjami systemu Windows. Wystarczy pobrać aplikację z Internetu, zainstalować ją na komputerze i uruchomić. Wystarczy to zrobić tylko raz. Teraz możesz otworzyć wszystkie e-maile, które chcesz sprawdzić z listy. Możesz także sprawdzić nowe wiadomości i usunąć te, które nie są już ważne.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Email Extractor, 20 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 95
Język:
English
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Sud Academy

Email Extractor dla PC

20

Sud Academy(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 20 Email Extractor. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama