Reklama

Express Talk dla Windows

4.35

NCH Software(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Jak działa ekspresowa rozmowa?

Express Talk to rozwiązanie VoIP (Voice over Internet Protocol), które działa w systemie Windows i jest łatwe w użyciu. Przy pierwszym zakupie Express Talk zostaniesz poproszony o pobranie oprogramowania. Następnie możesz go zainstalować, klikając przycisk „start” na swoim komputerze. Na tej samej stronie otrzymasz również linki do pobierania. Po zainstalowaniu i skonfigurowaniu Express Talk postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby skonfigurować ustawienia mikrofonu.

Aby wykonywać połączenia za pośrednictwem systemu Windows z dowolnym telefonem stacjonarnym lub komórkowym w Kanadzie lub Stanach Zjednoczonych, musisz mieć adapter USB. Softphone Express Talk działa jak zwykły telefon, z jednym adapterem, który należy podłączyć do źródła zasilania. Aby skonfigurować telefon stacjonarny, potrzebny jest wysokiej jakości adapter telefoniczny. Aby skonfigurować telefon biurowy, potrzebujesz tylko wysokiej jakości adaptera, a nie softphone Express Talk. Niektóre domowe systemy telefoniczne nie wymagają adaptera telefonicznego, ale te systemy mogą być dostarczane z domyślnym adapterem, który umożliwia wykonywanie połączeń lokalnych. Niektóre inne telefony biurowe wymagają tylko wysokiej jakości adaptera do połączenia z siecią VOIP (Voice over Internet Protocol).

Jeśli chcesz wykonywać połączenia z komputera do Kanady lub Stanów Zjednoczonych, możesz podłączyć telefon programowy Express Talk do dostawcy bramy VoIP. Dostawcy tego rodzaju zwykle udostępniają bezpłatne numery, z których można korzystać z komputerem do połączeń międzynarodowych. Możliwe jest również podłączenie komputera do sieci VOIP (Voice over Internet Protocol), dzięki czemu można dzwonić do dowolnego miejsca na świecie. Korzystanie z dostawcy bramy VoIP ułatwia wybieranie dowolnej części świata – nawet jeśli masz tylko szybkie połączenie internetowe.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Express Talk, 4.35 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8.1
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
NCH Software

http://www.nchsoftware.com/videopad/index.html

SHA-1:
bea9ee262b6b86f19d516cd8f2759810a171537e
Filename:
talkrefsetup_sft.exe

Dostępne również na innych platformach

Express Talk dla PC

4.35

NCH Software(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 4.35 Express Talk. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama