Reklama

Eyedropper dla Windows

4.0 beta

Inetia(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Co to jest zakraplacz?

Zakraplacz, zwany także pipetą lub zakraplaczem do oczu, to narzędzie służące do transportu niewielkich ilości płynów bezpośrednio do oka z innej części ciała. Są używane w laboratorium medycznym i do dozowania mniejszych ilości leków do oczu. Powszechnie stosuje się krople do oczu u pacjentów z problemami z oczami. Kroplomierze stosuje się również w medycynie sportowej do podawania kropli soli fizjologicznej sportowcom przed zawodami, a nawet dzieciom do spryskiwania i wycierania oczu. Zakraplacze są dostępne w różnych rozmiarach i różnych wzorach, aby sprostać konkretnym potrzebom.

Zakraplacz składa się z kilku części. Na górze, zwanej tłokiem, znajduje się tłok, w którym znajduje się butelka z zakraplaczem. Dwa ramiona na górze nazywane są tubą i uchwytem. Uchwyt ma cylindryczny element z tłokiem na jednym końcu, który wypycha butelkę z zakraplaczem przez rurkę na górze uchwytu. Na spodzie znajduje się również plastikowy element zwany uchwytem, który umożliwia umieszczenie zakraplacza w futerale.

Aby użyć zakraplacza, po prostu spójrz na przykładowe kolory na ekranie, wybierz ten, który chcesz umieścić w oku, i wciśnij „pip” (tłok) do oka, trzymając ręce nieruchomo na Sam zakraplacz. To takie proste! Po umieszczeniu wybranej próbki w oku, szybko dozuje kolor dokładnie tam, gdzie go potrzebujesz. Intensywność kolorów została zaprojektowana tak, aby kolory były łatwo wchłaniane bez utraty przejrzystości.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Eyedropper, 4.0 beta dla Windows
Wymagania:
  • Windows 95
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Inetia

http://www.inetia.com

SHA-1:
157c217f6c50aae5e505bdb6d5b6b35e7b74ed7e
Filename:
eyedropper40.zip

Eyedropper dla PC

4.0 beta

Inetia(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 4.0 beta Eyedropper. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama