Reklama

FaceFilter dla Windows

3.02

Reallusion(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Oprogramowanie do cyfrowej edycji zdjęć FaceFilter

Facefilter to niezwykle prosty, ale skuteczny filtr twarzy, który jest szeroko stosowany zarówno przez amatorów, jak i profesjonalnych fotografów. Filtr twarzy został opracowany po raz pierwszy w 2003 roku i od tego czasu jest używany do poprawiania wyglądu wielu osób, w tym celebrytów i modelek. Filtr twarzy powstał po przeprowadzeniu kilku eksperymentów i stał się bardzo popularnym narzędziem zarówno wśród fotografów, jak i nieprofesjonalnych fotografów. Powodem jego popularności jest fakt, że może być używany na wielu obiektach i na wielu różnych aparatach, w tym lustrzankach, filmach, aparatach cyfrowych i aparatach typu „point & shoot”.

Innowacyjna technologia korekcji obrazu twarzy firmy Facefilter Studio, wiodącej firmy zajmującej się edycją zdjęć cyfrowych, sprawia, że retusz zdjęć jest łatwy i wygodny zarówno dla fotografów amatorów, jak i profesjonalnych. Dzięki rewolucyjnej technologii morfingu obrazu 3D opartej na mięśniach firmy Reallusion, FaceFilter umożliwił każdemu automatyczne poprawienie mimiki twarzy, wyeliminowanie typowych przebarwień skóry, wygładzenie zmarszczek, wyostrzenie struktury twarzy, wyeliminowanie efektu czerwonych oczu jednym dotknięciem, poprawienie koloru itp. W rzeczywistości to oprogramowanie ma jeszcze więcej funkcji niż wymienione tutaj. Niektóre z najbardziej zaawansowanych funkcji obejmują regulowane maskowanie, które można wykonać zarówno po lewej, jak i po prawej stronie twarzy, funkcję, która umożliwia zmianę kształtu twarzy zgodnie z własnym gustem, dostosowanie jasności i ekspozycji oraz funkcję, która pozwala cofnąć edycję obrazu. Dzięki unikalnej technologii wykrywania ruchu Facefilter możesz również edytować obrazy, gdy oprogramowanie działa na komputerze, co pozwala zaoszczędzić czas. Kolejną niesamowitą funkcją Facefilter jest to, że łączy wiele obrazów, aby jak najlepiej wykorzystać możliwości edycji obrazu twarzy.

Wspaniałą rzeczą w technologii re-morfingu Facefilter jest to, że ma ona zastosowanie do technik morfingu obrazu w szerokim zakresie mimiki twarzy. Możesz tworzyć idealne uśmiechy, zadymione oczy, gniewne lub smutne wyrazy twarzy, szczeniaczki, duże, pucołowate twarze, cienkie brwi, twarze z długimi lub krótkimi włosami, uśmiechy nastolatków i wiele więcej. Jeśli szukasz najlepszego edytora obrazów twarzy, który zapewni Ci najwięcej opcji i najpłynniejsze wyniki, nie możesz się pomylić z Facefilterem.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
FaceFilter, 3.02 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 10
Język:
English
Dostępne języki:
  • English,
  • German
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Reallusion

http://www.reallusion.com

FaceFilter dla PC

3.02

Reallusion(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.02 FaceFilter. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama